Ocoliti Restaurant MARIO !!!

Este un loc in care te duci sa mananci de fiecare data cu placere? Exista un fel de mancare pe care il comanzi mereu in acel loc? Impartaseste aceste date celor care vor sa incerce mancaruri excelente fara a face efortul de a le gati singuri.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

mariaretezatu
Incepator

Ocoliti Restaurant MARIO !!!

Mesajde mariaretezatu » 11/01/2010 07:49

DE CURAND , AM FOST PRIN COPOU UNDE M-AM OPRIT LA UN RESTAURANT NUMIT " MARIO " ..CU SPECIALITATE ITALIANA. ACOLO , AM COMANDAT CIORBA DE BURTA , CIORBA ..CARE ERA :mrgreen: ... VECHE , RE-FACUTA ,CU UN ARDEL IUTE CE ERA DE-O SEAMA CU MINE .
PAINEA ERA ATAT DE TARE ...INCAT SE PUTEA SPARGE MASA CU EA.
CAND AM ANUNTAT OSPATARUL ..MI-A SPUS CA DACA NU-MI CONVINE..SA PLEC IN ALTA PARTE...ASA CA , M-AM RIDICAT DE LA MASA ...SI AM PLECAT ...ASTA...DUPA CE AM PLATIT .
MI-AM SPUS CA AR TREBUII SA STITI SI VOI !
DEZGUSTATOR ! :mrgreen:

MARIA

djprometeu
Incepator

Mesajde djprometeu » 24/01/2010 01:38

nasol...daca asa este cum zici tu acolo nu am ce sa zic altceva decat...urat din partea lor!
asta e si fi sigura ca nu e primul si ultimul din tara...sunt o gramada!
Dragostea este una dintre cele mai puternice pasiuni pentru ca ataca in aceeasi timp capul , inima si simturile!

alexia291101
Bucatar in devenire

Mesajde alexia291101 » 25/01/2010 01:43

Eu n-as fi platit. Pur si simplu m-as fi ridicat si as fi plecat....sa plateasca chelnerul...daca tot ii este indiferent daca stai sau nu.

Sa va povestesc o intimplare. Acum 2 ani a venit sora-mea si o verisoara in vacanta la mine. Am mers intr-un centru comercial in Talavera de la Reina (Spania) la cumparaturi. Am intrat sa mincam intr-un fast-food (nu unul super cunoscut) si pentru ca in loc sa-mi dea un hamburger de pui si mi-a dat unul normal chelnerul de acolo ne-a oferit GRATIS inca 3 platouri diferite. Asta ca sa-si ceara scuza ca a incurcat comanda.....Asta tine de educatie...
Iulia Cristina

flanker
Incepator

NU OCOLITI RESTAURANTUL LA MARIO! www.restaurantlamario.ro

Mesajde flanker » 08/03/2010 08:42

SUNT O CLIENTA FIDELA A ACESTUI RESTAURANT DE 4 ANI DE ZILE SI NICIODATA NU MI S-A INTAMPLAT ASA CEVA!
DUDUIE, CRED CA DORESTI SA VORBESTI DESPRE ALT RESTAURANT ; LA MARIO NU SE SERVESTE CIOBA DE BURTA VECHE,IAR PAINEA ESTE PROASPATA TOT TIMPUL (patronul are si o brutarie) CA TOATA MANCAREA SERVITA DE ALTFEL!
NU DA O INFORMATIE GRESITA OAMENILOR!!!!!!!!!
VA RECOMAND CU INCREDERE ACEST RESTAURANT.PUTETI SA INCERCATI ORICE DIN MENIU .
INCA CEVA... SE STIE CA ESTE UN RESTAURANT DE TOP IN IASI.

angelcharger
Incepator

Mesajde angelcharger » 27/01/2011 05:10

Nu as zice ca e chiar asa! Chiar sambata am facut un pranz organizat acolo, am fost vreo 60, 40 sus (fara ring) si 20 pe terasa. Daca sunteti 20-25, aveti si ring de dans. E o locatie placuta, si papa e bun.

Înapoi la “Restaurante preferate”