[ Iasi | Romania ] Pizza Pazzo

Este un loc in care te duci sa mananci de fiecare data cu placere? Exista un fel de mancare pe care il comanzi mereu in acel loc? Impartaseste aceste date celor care vor sa incerce mancaruri excelente fara a face efortul de a le gati singuri.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

mira77
Incepator

[ Iasi | Romania ] Pizza Pazzo

Mesajde mira77 » 18/09/2005 11:59

Eu mananc pizza de obicei la Pazzo in Tudor Vladimirescu. Mi se pare cea mai buna pizza - mai ales Pizza Pazzo cu pui si ardei grasi. Cu toate ca pretul e putin mai mare decat la celalalte, parerea mea e ca merita. Prietenii manaca si altceva in afara de pizza si s-au declarat foarte multumiti: ciorba de burta, paste etc.

Iar un lucru bun este ca poti sa faci comanda acasa la o singura pizza la 0232 21.04.42.

Pizza Pazzo
Bd. Tudor Vladimirescu
Tel. 21.04.42
Mira

cla
Bucatar

pazzo sucks

Mesajde cla » 03/10/2005 04:19

nu mai este la fel de bine ca inainte la pazzo. calitatea servirii lasa mult de dorit, iar daca ai norocul sa nimeresti intr-o zi aglomerata, risti sa fii tratat destul de naspa de catre chelneri...
asa ca....
e timpul sa cautati alt loc de pizza in iasi...

MucCelMic
Incepator

Mesajde MucCelMic » 18/12/2005 02:00

O pizzerie Pizza Pazzo se afla si in Chisinau ( o fi acelasi lant?) si de cate ori ajung pe acolo ma opresc sa iau o pizza. Cea mai buna mi se pare Quatro Stagioni cu cheezy crust ( blatul e din cascaval iar marginile sunt din aluat umplut cu cascaval) yum-yum...

octavian
Moderator

Mesajde octavian » 18/12/2005 07:33

nu pot aprecia modul de servire ca de obicei fac comanda doar de acasa si ajunge repejor adik max 30 min. oricum chestia cu servitul lasa f mult de dorit oriunde din pacate...

Recomandare: Pizza Pazzo e f reusita.

yOoOdj
Incepator

Re: [ Iasi | Romania ] Pizza Pazzo

Mesajde yOoOdj » 21/07/2006 06:07

[quote="mira77"]Eu mananc pizza de obicei la Pazzo in Tudor Vladimirescu. Mi se pare cea mai buna pizza - mai ales Pizza Pazzo cu pui si ardei grasi. Cu toate ca pretul e putin mai mare decat la celalalte, parerea mea e ca merita. Prietenii manaca si altceva in afara de pizza si s-au declarat foarte multumiti: ciorba de burta, paste etc.

Iar un lucru bun este ca poti sa faci comanda acasa la o singura pizza la 0232 21.04.42.

DE UN MENIU DE UN FAC SI EU ROST? care stie? :(
lasatzi un mesaj plzzzzzzzzzzzz :rugaciune: :rugaciune: :rugaciune:
!!!CampioniiRomanieisunteeemNOOOOI!! ForZZaSteauA!!!

mirapm
Incepator

Pizzeria Mamma Mia Iasi

Mesajde mirapm » 17/10/2011 03:04

La Mamma Mia mananc destul de des si de foarte mult timp, cam de vreo 4 ani si n-au facut niciodata rabat de la calitate. Ba din contra. Portiile sunt generoase, mancarea extrem de buna si chelnerii sunt foarte amabili.
Acuma ca s-au mutat in fostul Clubul Presei au mai mult spatiu si e organizat altfel, mai placut.
Au si un serviciu de livrari la domiciliu foarte bine pus la punct. Limita este de doua pizza dar primesti desertul ca bonus din partea casei pentru fiecare produs comandat.
Mai multe detalii gasiti la ei pe site, Pizzeria Mamma Mia.

Înapoi la “Restaurante preferate”