Tratamentul celulitei

Suferiti de o boala care va determina sa tineti regim? Si totusi nu percepeti asta ca pe o corvoada deoarece cunoasteti nenumarate combinatii ale mancarurilor permise? Faceti si altora viata mai usoara prezentand aceste mancaruri dietetice si de regim.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

aurica83
Incepator

Cellinea

Mesajde aurica83 » 19/11/2013 01:11

In afara de suplimentul asta de care discutati ati mai facut ceva pentru a scapa de celulita? Eu cred ca doar daca iei niste pastilute nu prea ai cum sa scapi de celulita!

cosminaad
Incepator

Tratament celulita

Mesajde cosminaad » 09/12/2013 01:51

Pe langa suplimentul ala, e obligatoriu sa faci foarte mult sport si sa mananci echilibrat. Degeaba iei suplimentul daca nu faci miscare sau mananci junk food! E nevoie sa apelezi la mai multe metode daca vrei sa scapi definitiv de celulita!
De cele mai multe ori foarte multe persoane nu fac tratamentul asa cum trebuie si se aleg doar cu rezultate temporare, apoi se plang ca respectivele suplimente nu sunt bune!
Mult spor!

elenapaul
Incepator

Re: Tratament celulita cu Cellinea

Mesajde elenapaul » 16/01/2014 12:54

E normal ca daca o sa mananci junk food celulita se va depune mai agresiv. Conteaza foarte mult alimentatia ta cat si exercitiile fizice pe care le faci in timpul curei cu un anumit supliment!

angela11
Incepator

Tratament celulita cu Cellinea

Mesajde angela11 » 03/03/2014 01:07

Am terminat tratamentul cu suplimentul asta acum 4 zile, si sunt cat de cat multumita de rezultatele pe care le-am obtinut. La mine problema asta cu celulita era destul de veche si din cauza asta am zis sa incerc sa fac ceva si sa inlatur acneea! Ma bucur ca a functionat acest supliment si sper ca pe viitor sa nu mai apara afcetiunea asta!

peleoana
Incepator

Re: Tratament celulita cu Cellinea

Mesajde peleoana » 31/03/2014 12:50

Buna Angela!

Cum mai merge evolutia de dupa? Ti s-a refacut celulita sau e ok? Am nevoie de raspunsul tau, pentru ca ma intereseaza si pe mine sa achizitionez acest produs! Doua prietene de-ale mele foosesc si ele produsul, dar ele inca nu au terminat cura si de asta m-ar interesa parerea ta.

Multumesc anticipat!

O zi buna!

angela11
Incepator

Tratament celulita

Mesajde angela11 » 14/04/2014 11:32

E destul de ok pana acum. Celulita nu mi-a reaparut iar eu sunt superincantata de acest lucru. In prezent fac si foarte mult sport si mananc doar ce trebuie si asta poate sa ajute destul de mult!

angelis
Incepator

Cellinea efecte secundare

Mesajde angelis » 08/05/2014 02:40

Buna fetelor!

Ati sesizat efecte adverse in timpul tratamentului cu acest supliment? Am o teama destul de mare de aceste lucruri chiar daca as incerca aceste suplimente pentru ca mi se par unele bune! Intotdeauna am fost adepta produselor din plante in detrimentul celor care au in componenta ingredienti de natura chimica tocmai ca produsele din urma generau efecte secundare. Din pacate am auzit in ultima vreme despre tot felul de produse asa zis naturiste care de fapt au ingredienti chimici si care provoaca efecte secundare. Din aceasta cauza intreb acest lucru!

Multumesc anticipat!

elana
Incepator

Tratament celulita

Mesajde elana » 29/05/2014 10:42

Nu pot sa spun despre Cellinea ca este cel mai bun tratament pentru celulita, dar produsul asta chiar m-a ajutat. Sincer la inceput eram megasceptica si consideram ca nu o sa ma ajute deloc sa scap de celulita. Am luat acest produs fara sa ma documentez prea mult despre el, dar ma bucur nespus ca produsul a functionat. Acum o sa fac o pauza de aproape o luna, dupa care cred ca o sa reincep cura deoarece chiar vreau sa ma tratez de aceasta afectiune. Am totusi o putina temere in legatura cu permanenta rezultatelor. Eu am mai luat niste geluri inainte de asta, care intr-adevar au functionat cat de cat, dar dupa ce nu le-am mai folosit celulita a reaparut. Sper ca in cazul produsului Cellinea sa nu se produca acelasi lucru!

mirah
Incepator

Cellinea

Mesajde mirah » 01/07/2014 01:14

Un supliment care pe mine m-a ajutat foarte mult ca sa imi tratez celulita este Cellinea. Am luat produsul asta pe durata a 3 luni de zile si am reusit sa indepartez celulita. Sincer, nu ma asteptam ca produsul sa actioneze atat de rapid, dar sunt megafericita de rezultatele obtinute.
Sper ca rezultatele sa fie unele permanente!

titika
Incepator

Cellinea pentru celulita

Mesajde titika » 04/07/2014 02:14

Pentru a scapa de celulita si eu folosesc suplimentul asta de care vorbiti voi. Nu ma astept sa scap in totalitate de celulita, dar ceva modificari in bine trebuie sa apara. Nu-mi ramane decat sa astept. O sa revin cu detalii cand o sa observ primele modificari!

Înapoi la “Sanatate - diete si regimuri alimentare”