Un anunt cu mari emotii!

Coltisorul evenimentelor importante din viata noastra! Zile aniversare... onomastici... nunti ... botezuri ... Aici uram celor dragi tot ce le dorim !

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, adinush, octavian, Moderatori

LORY
Bucatar de elita

Mesajde LORY » 30/09/2008 12:50

Felicitari!! :flower: :flower: sa-ti traiasca micutii si sa fie sanatosi :hug: :pup:
"Prietenii sunt ingeri tacuti care ne pun pe picioare atunci cand aripile noastre uita cum sa zboare."

Bucataresele Vesele

adinush
Bucatar in devenire

Mesajde adinush » 30/09/2008 03:02

Felicitari iubita,sunt draguti foc,poate pana-i insori apuc sa-i vad si eu,nu de alta dar am fata mare :D
When u want something u"ve never had,u have to do something u've never done

oana86
Bucatar in devenire

Mesajde oana86 » 30/09/2008 03:10

felicitari , sa iti traiasca bebelusii , multa sanatate si fericire sa ai cu ei :flower: :flower: :flower:

bertha
Incepator

Mesajde bertha » 01/10/2008 04:04

Nally, te felicit si aici si-ti doresc sa creasca puii frumos si sanatosi! Tare scumpi sunt, doua gogosele pufoase (ca tot suntem pe un site de papa) :love:

Nici eu n-am mai intrat de f mult timp, lipsa de timp, ca de obicei. Totusi, sa stiti ca am gatit cu muuuuuul mai des decat am scris pe-aici :P
Si eu am o veste buna: pe la mijlocul lunii noiembrie familia noastra si a RC se va imbogati cu o mica gospodina, asa ca voi avea o pereche frumoasa pt care sa trebaluiesc prin bucatarie.

Va salut pe toti! :flower:
Andreea

Micul
Bucatar

Mesajde Micul » 01/10/2008 04:16

Felicitari Bertha. :flower:
Sarcina usoara.
" Cine calca si din greseala pe partia de schi, sa nu se mire daca va aluneca."

adry
Bucatar de elita

Mesajde adry » 01/10/2008 05:23

Nally, felicitari pentru ingerasii mici :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: !
Doamne ce frumosi sunt si Sebi ce mandru si fericit pare alaturi de fratiorii lui!
Bertha, felicitari si sarcina usoara :peace: !

MIHHA
Incepator

Mesajde MIHHA » 03/10/2008 10:47

buna
azi am reusit sa citesc si eu ca a nascut nally
FELICITARI SI SA-TI TRAIASCA SI SA FIE SANATOSI
SA VA BUCURATI DE EI
sunt nascuti in aceeasi zi cu mine!!

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 03/10/2008 11:00

Felicitari bertha :hug: Cred ca trebuie deja sa ne orientam sa facem un RC pt micuti :D :)

Imagine

cara
antitalent culinar

Mesajde cara » 06/10/2008 11:04

Nally scrie:Buna!!! :hug:

Pe data de 19.09.2008 au venit pe lume prin nastere naturala - fara epidurala (au fost foarte grabiti sa scoata nasul la aer :D - doar 3 ore travaliu) puii nostrii Petru Alexandru - 3200 gr, 49 cm, ap 9 la ora 9:45 si Pavel Cristian - 2900 gr, 46 cm, ap 3/5/8 la ora 10:00.

Suntem acasa la noi de o saptamana si ne simtim foarte bine! Inca incercam sa ne acomodam unii cu altii mai ales mami cu programul de alaptat... Bebeii papa laptic de la mine si completare daca mai e cazul (uneori este... alteori nu) ...

Tati e tare mandru de flacaii sai! :clipocit:

Si niste pozici cu iezii mei! :love:

alina, ce veste buna!! :love: :pup: :hug: :hug: aveti niste baietei superbi, sa va traiasca si sa fie sanatosi si foarte fericiti! :hug: :hug: :hug: :hug: ma bucur mult ca sunteti bine cu totii! ai fost foarte curajoasa ca ai nascut natural (extrem de curajoasa)- iti doresc sa te refaci repede :wink: :flower: nici nu-mi vine sa cred ca ai nascut doi copii asa mari :pup: va pup pe toti si sper sa mai pui poze :party: :flower: :flower: :flower: :flower: ce veste buna!!! :party:

Nally
Bucatar

Mesajde Nally » 21/11/2008 04:41

Multumim pentru felicitari! Nu am ami intrat de multa vreme pe subiectul acesta! Scuze! :flower:

Tin in primul rand sa o felicit si aici pe Bertha pentru printesa ei care e o frumoasa scumpa! :love: Au baietii mei cu cine sa iasa cand or sa creasca! :love:

Am facut de curand 2 luni ne pregatim de vaccin si am tare mari emotii!! Sper sa nu aiba reactii urate la vaccin! :rugaciune:

Bebeii sunt foarte cuminti! Dorm aproape tot timpul... doar papica si somnic! Tot sa am copii asa! :paguba:

Sebi ii iubeste in continuare! inca nu da semne de oboseala la ei! Mi-e asa drag cand ii vad pe toti 3!! :love:

Imi pare rau ca de bucatareala cu poze nu prea mai am timp! Ce fac... fac repede si abia la urma ma gandesc ce frumos daca as fi facut si poze! :D
''Incepe ce poti face, sau ce poti visa: indrazneala are geniu, putere si magie...'' J. W. von Gheothe

www.retete-apetisante.ro

Înapoi la “Evenimentele comunitatii”