Ardei umpluti cu ton

Esti atat de mandra de reusita ta culinara incat ai simtit nevoia sa o imortalizezi intr-o fotografie? Ai aici ocazia sa atasezi poza la reteta culinara si sa o arati tuturor. Sectiunea este rezervata pentru retete de Mancaruri cu poze.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 25/06/2011 08:34

trebuie incercata si reteta lui Stefy :flower:

:party:

nicoleta64
Bucatar de talie internationala

Mesajde nicoleta64 » 26/06/2011 06:12

stefy scrie:
Nico eu mai fac in felul urmator: prosciutto maruntit (folosesc mixerul de bucatarie),branza rasa(de care-ti place..eu pun grana,pecorino),orez,ou,origano,putina ceapa,piper si cam atat...
Cea care zici tu cu paine,ou,patrunjel si usturoi am facut-o si eu ,dar mi se pare cam scropoasa...nu prea mi-a placut :hug:
Pupici :flower:

Mersi Stefy ...imi place cum suna ...voi face si eu. :roll: Ai dreptate ...cea cu paine ,ou , patrunjel si usturoi este :mrgreen: :P
Orezul imi inchipui ca-i fiert,nu? :flower: :hug:

stefy
Bucatar

Mesajde stefy » 27/06/2011 11:43

nicoleta64 scrie:
stefy scrie:
Nico eu mai fac in felul urmator: prosciutto maruntit (folosesc mixerul de bucatarie),branza rasa(de care-ti place..eu pun grana,pecorino),orez,ou,origano,putina ceapa,piper si cam atat...
Cea care zici tu cu paine,ou,patrunjel si usturoi am facut-o si eu ,dar mi se pare cam scropoasa...nu prea mi-a placut :hug:

Mersi Stefy ...imi place cum suna ...voi face si eu. :roll: Ai dreptate ...cea cu paine ,ou , patrunjel si usturoi este :mrgreen: :P
Orezul imi inchipui ca-i fiert,nu? :flower: :hug:

Da Nico fiert :hug:
[img]http://
"Nu merita sa plangi pentru nimeni,iar cei care merita nu te vor face sa plangi"

nicoleta64
Bucatar de talie internationala

Mesajde nicoleta64 » 18/07/2011 04:05

stefy scrie:

Stefy ...am incercat si varianta ta... :)
Nu aveam sunca in casa ..si am facut cu mortadella cubulete ...foarte buni ...mersi ! :roll: :hug: :flower:

Imagine

Înapoi la “Retete ilustrate - Mancaruri”