Hachis parmentier de toamna cu rata

Esti atat de mandra de reusita ta culinara incat ai simtit nevoia sa o imortalizezi intr-o fotografie? Ai aici ocazia sa atasezi poza la reteta culinara si sa o arati tuturor. Sectiunea este rezervata pentru retete de Mancaruri cu poze.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

yafa
Bucatar de talie internationala

Mesajde yafa » 27/10/2013 11:44

antoniah scrie:Fiind un preparat care se bazeaza intr-o oarecare masura (si) pe cartofi... sigur ca imi place in mod deosebit. :) Parmentier insusi a fost un tip care iubea cartofii. :peace:

Foarte gustos, =D> =D> =D> foarte frumos intregul aranjament de toamna! :hug: :pup: :flower:

Draga mea, multumesc tare mult, Monsieur Parmentier desi francez se pare ca avea o latura inclinata spre gastronomia germanica...glumesc bineinteles, insa ca sa-l convingi un rege iti trebuie ceva prezenta si incredere in produs ;)

Multumesc inca odata, te pup

:hug: :flower:
Life is like a box of chocolate, you never know what you are gonna get!

http://www.cuisineetplaisir.wordpress.com

flaviadaiana
Incepator

Mesajde flaviadaiana » 29/10/2013 09:09

Draga Yafa, arata exceptional ce ne-ai pregatit. Si ca de obicei prezentarea m-am lasat cu gura cascata :master: :pup: :flower: :flower:

yafa
Bucatar de talie internationala

Mesajde yafa » 07/11/2013 12:05

flaviadaiana scrie:Draga Yafa, arata exceptional ce ne-ai pregatit. Si ca de obicei prezentarea m-am lasat cu gura cascata :master: :pup: :flower: :flower:

Flavia, multumesc mult pentru apreciere. Este un preparat perfect pentru lunile mai reci, hranitor dar si ochios.

:hug: :flower: :hug:
Life is like a box of chocolate, you never know what you are gonna get!

http://www.cuisineetplaisir.wordpress.com

Înapoi la “Retete ilustrate - Mancaruri”