Saramura de peste

Esti atat de mandra de reusita ta culinara incat ai simtit nevoia sa o imortalizezi intr-o fotografie? Ai aici ocazia sa atasezi poza la reteta culinara si sa o arati tuturor. Sectiunea este rezervata pentru retete de Mancaruri cu poze.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

cara
antitalent culinar

Mesajde cara » 25/11/2006 09:54

:o daca-s incepatori inseamna ca sunt nu doar norocosi, ci si talentati ( eu credeam ca sunt veterani intr`ale pescuitului). asa peste frumos, n-am mai vazut de multa vreme.. :flower:
se prind pesti si pe ploaie. dar in special dupa ploaie.. :P insa tre` sa ai echipamentul potrivit si sa iei si o aspirina, preventiv :P

soothe
Bucatar in devenire

Felicitari

Mesajde soothe » 25/11/2006 12:28

Sunt impresionat de reteta, de simplitatea ei, de munca ta, de poze, de gustul pe care-l simt parca. Te intrebi daca asa se face in Delta? Poate nu asa de.. lucrativ (blender, ardei copti, etc.) dar te asigur ca ai cu ce sa te mandresti. Mai bine zis, cu ce sa va mandriti, nuuu?!!
Toate cele bune!

angelique
Bucatar de elita

Mesajde angelique » 25/11/2006 01:45

apoi sa stii ca de atunci am mai repetat figura de cateva ori ,multumesc de complimente!
Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede

Înapoi la “Retete ilustrate - Mancaruri”