Vrei a-ti schimbi look-ul?

Discutii libere pe orice tema

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

maryana
Incepator

Vrei a-ti schimbi look-ul?

Mesajde maryana » 16/02/2006 02:56

Nu-ti place cum arati,vrei sa dai jos cateva kilograme; celulita te deranjeaza si te gandesti ca vine vara;tenul tau nu arata exact asa cum iti doresti.Pentru toaste aceste probleme gasesti solutii pe site-ul meu

www.f*******.com/hranavie :)

imi pare rau dar a trebuit sa iti schimb mesajul conform regulamentului

Admin

andrei
Moderator

Mesajde andrei » 16/02/2006 04:13

Bun venit Maryana , noi am discutat mai de mult despre asta : http://www.reteteculinare.ro/forum/view ... _herbalife
Te rugam sa ne luminezi .... Functioneaza sau nu ?

maryana
Incepator

Raspuns

Mesajde maryana » 16/02/2006 04:39

Buna!Ca raspuns la intrebarea ta sper ca ai vizitat site-ul meu.Produsele sunt exceptionale si bineinteles ca functioneaza doar ca trebuie respectat programul si trebuie sa ai incredere in consultant, sa urmezi sfaturile lui pentru ca te ajuta in atingerea rezultatelor.Am urmarit pe diverse forum-uri discutii despre aceste produse si unele persoane chiar le blamau sau emiteau tot felul de aberatii, dar ceea ce trebuie inteles este ca Herbalife este compania nr.1 in lume in nutritia naturista si are cei mai buni medici in consiliul medical.Aceste produse sunt obtinute prin cele mai avansate tehnologii (tehnologia NASA) prin deshidratarea la rece din plante din China si Tibet care cresc in zone ecologice pure asadar nu trebuie sa te gandesti la tabletele Herbalife ca la niste "pastile"ci ca la un mare castron cu salata care contine foarte multe vitamine si minerale pe care noi nu le mai consumam in cantitati suficiente .Formula 1 este cea mai avansata forma de masa dupa laptele matern si contine 52 de elemente necesare organismului;totodata o portie de Formula 1 este echivalenta cu 3kg de mancare obisnuita de aceea procesul de slabire va functiona.Recomand tuturor Formula 1 ca mic dejun pentru o sanatate optima.Daca produsele nu erau bune si nu se obtineau rezultate, Herbalife nu rezista pe piata 26 de ani.Exista in 60 de tari si are milioane de clienti multumuti.Sper ca ti-am raspuns la intrebare.Astept si alte intrebari daca mai ai.

adinush
Bucatar in devenire

Mesajde adinush » 16/02/2006 04:49

Mi se pare mie sau simt un iz de publicitate? Ori pe noi ne interesau parareri sincere de la persoane care au incercat..nu reclama de la distribuitori :paguba:
Ultima oară modificat 16/02/2006 05:50 de către adinush, modificat 1 dată în total.

cara
antitalent culinar

Mesajde cara » 16/02/2006 05:14

sustin opinia adinushei noastre istetze :peace:

eu vreau sa-mi schimb(fundamantal, daca se poate) dexteritatea cu care gresesc unele retete..si rapiditatea cu care transform..un potential produs delicios intr-un esec culinar lamentabil..
ma poate ajuta cineva in sensul asta.......aaaaaaaaa...giratoriu??? :?

maryana
Incepator

Raspuns din nou

Mesajde maryana » 16/02/2006 05:36

Nu incerc sa-mi fac nici un fel de publicitate cu acest raspuns.Este cat se poate de sincer. Este adevarat ca sunt distribuitor dar noi nu obligam pe nimeni, doar informam.Fiecare este stapan pe viata lui si pe corpul lui.Daca vrei intr-adevar sa-ti schimbi modul de viata poti reusi;informeaza-te.Chiar inainte de a deveni distribuitor eram fan al alimentatiei naturiste si am citit in domeniu,am citit despre Valeriu Popa si rezolvarile lui in unele cazuri de cancer cu alimentatia naurista,dar cartea care mi-a schimbat modul de a privi felul in care ma alimentez este "HRANA VIE-o speranta pentru fiecare" de Ernst Gunter.V-o recomand si dupa aceea mai vorbim despre "publicitate".

miha1950
Bucatar Sef

Mesajde miha1950 » 16/02/2006 05:41

Am o prietena care a folosit metoda Herbalife.A slabit chinuindu-se, iar acum, dupa vreu 3 ani este la loc, asa cum a fost cand a inceput cura.Cred ca ne-ai luat putin de fraieri, citind discutiile noastre pe tema slabitului.Poate ne-ai crezut disperati?

adinush
Bucatar in devenire

Mesajde adinush » 16/02/2006 05:56

E acum nici sa nu exageram..eu am o prietena care este distribuitor Herbalife si e normal sa vorbeasca de bine de produsele ei..Si noi avem firma si n-o sa vorbim niciodata de rau produsele noastre =))
Dekt ca ar fi trebuit sa fii un pic mai subtila..nu zice nimeni sa nu mananci sanatos dar Herbalife nu e singura metoda..Poti de ex sa te apuci sa faci mancare pe malul marii de la Mama Natura :D
Eu una nu le-am incercat si asa cu ma abtin sa-mi dau cu parerea..dk sunt atatia care le-au cumparat trebuie sa aiba si ceva bun(refuz sa cred ca atata lume continua sa dea bani pe niste prostii) doar ca unii dintre noi nu au descoperit aspectele alea miraculoase.
Eu singura remarca pe care vroiam sa o fac e ca mi se para mie ca am vazut pe site k dk vrei sa faci reclama la ceva tre' sa vorbesti cu admin-ul sau in orice caz cu cineva de la site.
Dk vrei dekt sa-ti dai cu parerea e deja un subiect deschis despre Herbalife unde poti sa le lauzi..ce ai incercat si ti-a placut

cara
antitalent culinar

Mesajde cara » 16/02/2006 06:00

daca avem in vedere registrul semnatic al cuvantului "publicitate"(asa cum s-a sedimentat el in constiinta noastra )..si daca luam in calcul semnificatiile aceluiasi cuvant, asa cum apar ele in textele normative(adica in dictionarele care au girul Academiei)..s-apoi daca ne raportam la continutul ideatic si la forma/structura replicilor maryanei...o sa ajungem tot la opinia emisa strengareshte de adinush: d-na sau d-ra maryana face in mod stangaci si usor agresiv publicitate unui produs.
maryana, poate ca ai inteles ca noi(cei cu care conversezi acum) nu suntem potentiali clienti.

adinush
Bucatar in devenire

Mesajde adinush » 16/02/2006 06:02

off cum iti place sa te joci cu cuvintele :P
Poate eu sunt dar oricum le-as cumpara de la prietena mea :D

Înapoi la “Zona libera”