Tratamentul celulitei

Suferiti de o boala care va determina sa tineti regim? Si totusi nu percepeti asta ca pe o corvoada deoarece cunoasteti nenumarate combinatii ale mancarurilor permise? Faceti si altora viata mai usoara prezentand aceste mancaruri dietetice si de regim.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

popadina
Incepator

Garcinia Fat Burners Max5

Mesajde popadina » 20/01/2016 04:26

Sotul meu a slabit foarte mult cu Garcinia Fat Burners Max5. L-a luat de pe www.silueta.ro. Este foarte bun! Luati-l cu toata increderea!

mangofree
Incepator

Tratament celulita

Mesajde mangofree » 15/07/2016 11:21

Regimul alimentar are si el un rol important in eliminarea celulitei. Celulita poate sa fie si de natura ereditara.

sorinabad
Incepator

Re: Tratamentul celulitei

Mesajde sorinabad » 13/02/2017 01:03

Celulita e una dintre cele mai urate afectiuni ale pielii pe care le poate avea o femeie. Pielea se lasa si da un aspect urat.

mangofree
Incepator

Re: Tratament celulita

Mesajde mangofree » 30/05/2017 12:26

elana scrie:Nu pot sa spun despre Cellinea ca este cel mai bun tratament pentru celulita, dar produsul asta chiar m-a ajutat. Sincer la inceput eram megasceptica si consideram ca nu o sa ma ajute deloc sa scap de celulita. Am luat acest produs fara sa ma documentez prea mult despre el, dar ma bucur nespus ca produsul a functionat. Acum o sa fac o pauza de aproape o luna, dupa care cred ca o sa reincep cura deoarece chiar vreau sa ma tratez de aceasta afectiune. Am totusi o putina temere in legatura cu permanenta rezultatelor. Eu am mai luat niste geluri inainte de asta, care intr-adevar au functionat cat de cat, dar dupa ce nu le-am mai folosit celulita a reaparut. Sper ca in cazul produsului Cellinea sa nu se produca acelasi lucru!

Elana acvum cum mai stai cu celulita dupa 2 ani?
Multumesc!

Înapoi la “Sanatate - diete si regimuri alimentare”