Suplimente pt marirea sanilor Breastfast

Suferiti de o boala care va determina sa tineti regim? Si totusi nu percepeti asta ca pe o corvoada deoarece cunoasteti nenumarate combinatii ale mancarurilor permise? Faceti si altora viata mai usoara prezentand aceste mancaruri dietetice si de regim.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

horiana11
Incepator

Re: Marirea sanilor cu Breastfast

Mesajde horiana11 » 08/07/2014 10:06

Azi am cumparat 2 cutii din suplimentul Breastfast si incepand de maine o sa ma apuc de cura. Nu am incredere ca produsul o sa ma ajute dar merita sa incerc. Sper sa am rezultate si sa nu ma trezesc cu cine stie ce efecte adverse. Pe sit-ul lor scrie ca produsul e unul natural.

motmarcela
Incepator

Marirea sanilor chiar e posibila?

Mesajde motmarcela » 04/08/2014 01:11

Chiar se pot mari sanii daca folosesti niste suplimente? Mie imi e greu sa cred ca e sanii se pot mari daca folosesti suplimente fie ele si unele naturiste.

Si pe mine ma intereseaza subiectul asta si chiar mi-as dori sa am niste sani mai mari.

ramonici
Incepator

Re: Suplimente pt marirea sanilor Breastfast

Mesajde ramonici » 12/06/2017 10:40

Ceva creme care sa mareasca sanii stie careva? Si cremele cred ca sunt utile macar pentru fermitatea sanilor.

Înapoi la “Sanatate - diete si regimuri alimentare”