Suplimente pt marirea sanilor Breastfast

Suferiti de o boala care va determina sa tineti regim? Si totusi nu percepeti asta ca pe o corvoada deoarece cunoasteti nenumarate combinatii ale mancarurilor permise? Faceti si altora viata mai usoara prezentand aceste mancaruri dietetice si de regim.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

delia21
Incepator

Marirea sanilor

Mesajde delia21 » 21/08/2013 01:14

Rezultatele vor depinde in mare parte de metabolismul fiecarui individ in parte. Un organism bolnav si slabit va avea rezultate mai slabe in comparatie cu un organism care este apt din punct de vedere fizic. Deasemenea sportul, dieta si gandirea optimista pot face si ele adevarate minuni. Ideea e ca printr-un regim alimentar bine ales, organismul va avea putine toxine, iar prin sport organismul va fi mai receptiv la tratament.

adina901
Incepator

Re: Marirea sanilor

Mesajde adina901 » 04/10/2013 10:26

Si eu sunt deacord ca pe langa suplimentele pe care le iei trebuie sa faci sport si sa tii o dieta corespunzatoare pentru a obtine rezultate mai bune. In ultima vreme am auzit si de tratamentul cu marar, dar sincer nu sunt ferm convinsa ca metoda asta chiar functioneaza!

delia21
Incepator

Mesajde delia21 » 12/11/2013 10:24

Daca metoda cu marar a functionat la cateva persoane, tot e o chestie! Daca intri pe net si cauti metode de marirea sanilor cu siguranta vei gasi si metoda asta. Acum cat este de eficienta nu stiu. Oare in compozitia suplimentelor de marirea sanilor exista si marar?
As vrea sa stiu si eu ingredientii din Breastfast.Ii are careva?
Multumesc mult!

sabinaion
Incepator

Ingredienti

Mesajde sabinaion » 02/12/2013 10:43

Buna ziua!
Eu am urmat tratamentul cu suplimentul asta in urma cu un an si atunci avea in compozitie:extract de seminte de molotru,extract de seminte de anason, extract de frunze de papadie si alti cativa ingredienti! M-a ajutat sa imi maresc dimensinea sanilor!

delia21
Incepator

Marirea sanilor

Mesajde delia21 » 23/12/2013 12:16

Multumesc Sabina! M-am mai documentat si eu foarte mult despre suplimentele astea si deocamdata mi-au facut o impresie buna! Inca nu am luat o decizie, dar sunt destul de aproape:)
U ai mai facut si altceva in timpul tratamentului? Ma refer la exercitii sau diverse cure?
Multumesc!

sabinaion
Incepator

Marirea sanilor

Mesajde sabinaion » 20/01/2014 10:19

Buna Delia!

In timpul curei eu am incercat sa duc o viata cat mai sanatoasa, sa mananc hrana sanatoasa. Am mai facut si sport destul de mult deoarece ajuta la eliminarea toxinelor din organism. Rezultatele vor aparea mai rapid daca organismul este lipsit de toxine!
Cineva recomanda si mersul la sala. Cica ar ajuta la ridicarea sanilor daca faci exercitiile corespunzatoare!
Sper sa reusesti sa ai si tu rezultate indiferent de metodele pe care le alegi!
O zi frumoasa si multa sanatate iti doresc!

karmelita
Incepator

Marirea sanilor cu Breastfast

Mesajde karmelita » 13/02/2014 10:09

Pe piata exista foarte multe suplimente pentru marirea sanilor, dar daca esti atenta si alegi un produs care a funcionat si in cazul altor persoane, atunci totul o sa fie ok! Astazi am decis si eu sa incep o cura cu un astfel de supliment si am als Breastfast. Breastfast e un supliment pe baza de plante care actioneaza ok pe orice tip de metabolism, iar asta e un lucru super fain. M-am gandit initial sa incerc si cu interventia chirurgicala, dar mi s-au parut prea mari riscurile asa ca am renuntat!

Sper din tot sufletul ca sa obtin o marire a bustului, deoarece pentru mine conteaza foarte mult acest lucru!

sorinabad
Incepator

Breastfast pentru marirea sanilor

Mesajde sorinabad » 08/04/2014 09:54

Breastfast e un supliment destul de bun atunci cand vine vorba de cresterea dimensiunii bustului. Si eu l-am testat si sunt destul de multumita de rezultatele pe care le-am obtinut cu el. Sanii m-au crescut cu 2 cm in circumferinta in cele 3 luni de cura si asta m-a bucurat foarte mult. Sper sa nu dispara efectele pe viitor!

karmelita
Incepator

Breastfast

Mesajde karmelita » 06/05/2014 10:34

Buna ziua!

Am facut o cura de o luna cu suplimentul Breastfast si nu pot spune ca sunt pe deplin multumita de rezultatele pe care le-am obtinut. Ma asteptam la o marire mai mare in dimensiune a sanilor. Chiar si asa sunt multumita de noua fermitate a sanilor si de faptul ca mameloanele sunt mai sensibile. Cred ca e posibl ca durata tratamentului sa fie prea mica pentru a obtine o marire de bust!
O sa fac o mica pauza (2-3 saptamani), dupa care o sa ma reapuc de cura mai serios. Poate ca atunci o sa reusesc sa-mi maresc si dimensiunea bustului. Ar fi foarte fain sa reusesc sa-mi maresc sanii, deoarece imi doresc de prea multa vreme acest lucru si imi este frica de interventiile chirurgicale. Cand am inceput cura cu suplimentul asta imi era frica de efectele secundare, dar nu am patit nimc din cauza lor:)

Numai bine!

marika1
Incepator

Marirea sanilor cu Breastfast

Mesajde marika1 » 13/06/2014 10:06

Nu am folosit inca suplimentul asta (defapt nu am folosit nici un supliment de genu) si m-ar interesa daca apar efecte adverse in timpul tratamentului. Sincer nu as vrea sa ma trezesc ca iau un supliment pentru a rezolva ceva si ma trezesc cu altceva! Cred ca o sa testez pentru inceput o cutie, apoi daca sunt multumita de rezultate, daca produsul reactioneaza bine pe metabolismul meu o sa continui cura!

Înapoi la “Sanatate - diete si regimuri alimentare”