sunt tuta, ajutati-ma

Aici puteti posta critici (sau laude) la adresa site-lui. De asemenea puteti face orice sugestie privitoare la ce ar trebui schimbat sau la ce ati fi interesat sa vedeti pe site.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, Moderatori

nusi
Incepator

sunt tuta, ajutati-ma

Mesajde nusi » 23/01/2010 06:43

Va rog din suflet ,sa-mi ziceti cum pot sa adaug reteta saptamanii in cartea mea de bucate?nu pot sa pun acolo nici o reteta. este goala complect!V-A MULTUMESC

d_dana_a
Bucatar de talie internationala

Re: sunt tuta, ajutati-ma

Mesajde d_dana_a » 23/01/2010 09:04

nusi scrie:Va rog din suflet ,sa-mi ziceti cum pot sa adaug reteta saptamanii in cartea mea de bucate?nu pot sa pun acolo nici o reteta. este goala complect!V-A MULTUMESC

Bine ai venit Nusi :hug: :pup:
Ti-am trimis direct linkul
http://www.reteteculinare.ro/carte_de_b ... apid-4393/
Acceseazal si in partea dreapta ai sa vezi intrebarea "Ce pot face cu reteta?, unde arata si cum sa salvezi reteta in cartea ta de bucate :wink:
Bafta :pup: :hug: :flower:
Imi place sa gatesc...
Imagine

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 23/01/2010 10:32

Nu ai sa poti salva reteta decat in momentul in care este deja in cartea de bucate...daca este inca pe lista de asteptare la tine in carte personala nu apare chiar daca dai click pe " ce pot face cu reteta"...o s apara mai tarziu cand va aparea in cartea de bucate a RC. Daca deja este , atunci in momentul in care dai click pe " ce pot face cu reteta si alegi copiata in cartea mea de bucate , se va copia direct.

Bine ai venit la noi :flower:

Înapoi la “Sugestii si reclamatii”