Sotul/sotia unu bucatar-avantaje&dezavantaje

Aici putem sa ne cunoastem. Cu ce va ocupati ce varsta aveti, hobiuri, familie, poze, unde locuiti.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

camelialobont
Incepator

Sotul/sotia unu bucatar-avantaje&dezavantaje

Mesajde camelialobont » 24/01/2006 03:00

Servus tuturor! :wink:
Am deschis acest subiect si...mi-ar place sa aud cat mai multe pareri din partea voastra.Prietenul meu este bucatar si...vreau sa va spun...ca daca nu as fi in stare sa accept ca Bucataria este a doua lui prietena...nush cum as rezista.In sensul ca....fiind foarte pasionat de ceea ce face...cu greu isi mai face timp si pentru mine :( .Tine la mine si este foarte atent cu mine cand are timp ,dar in rest....numai despre ce a mai facut in bucatarie...ce retete bune a mai experimentat....dinastea.
Intrebarea mea ar fi: voi ceilalti/celalalte...cum va descurcati cu bucatarii vostri?cum treceti peste anumite neatentii?
mersi mult :)
v-am pupat :-*
Came
Came ;)

Ioana
Bucatar Sef

Mesajde Ioana » 24/01/2006 05:10

pai nu e asa cu toate lucrurile facute din pasiune? nu numai bucatarii sunt asa.

angelique
Bucatar de elita

Mesajde angelique » 24/01/2006 05:20

aici ar trebuii sa raspunda barbatul meu ....chiar daca nu-s bucatareasa ,numai de retete ,oale si alte alea vb.
Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede

Înapoi la “Mesaj de bun venit”