Schimbari in forum

Fiti la curent cu anunturile noastre si participati la ĂŽmbunatatirea site-ului prin efectuarea unor sondaje de opinie privitoare la propunerile noastre.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, andrei, Moderatori

vlad
RC Designer
RC Designer

Schimbari in forum

Mesajde vlad » 11/06/2007 09:46

Dupa cum vedeti am facut ceva schimbari cu referire la aspectul forumului. Am mutat profilul utilizatorului in dreapta pentru a facilita citirea mai rapida a mesajului. Am schimbat butoanele de creare si raspuns pentru un post, l-am mai curatat un pic de detaliile nesemnificative si am incercat sa-l fac mai usabil, mai usor de citit si mai usor de utilizat.

Inca nu am terminat totu' asa ca astept sugestii din partea voastra.

Vlad.

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 12/06/2007 07:45

mie imi place asa :
* pt ca are mult rosu si mie imi place culoarea :lol:
* pt ca intradevar se citeste mai usor mesajul ... adica mai intii mi-au sarit ochii la continut si apoi am citit cine e autorul ...
* nu stiu care erau detaliile curatate ca mie una nu imi lipseste nimic
.. deci intradevar se vede ca erau nesemnificative 8)

mie una imi place :hug: :hug: :hug: bravoo Vlad =D> =D>

e nu imi place si nu stiu a cui e vina azi dimineata ( prima oara cind deschideam forumul ) chiar dc in toolbar imi spunea ca sunt mesaje noi ne citite .. in forum dupa ce apasam butonul "discutii scrise de la ultima vizita" imi spunea ca nu sunt mesaje noi ... dar asta e altceva probabil ... offffffff

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 12/06/2007 10:24

Cel mai important lucru e ca se poate copia de acum textul din mesaj si in IExplorer :lol: :party:

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 12/06/2007 10:44

ai dreptate Adi .. eu obisnuita ca nu puteam copia stateam in banca mea si nici macar nu am incercat .. URAAAAAAAAAAA asta chiar schimbare in bine :party: :party: :party:

Ioana
Bucatar Sef

Mesajde Ioana » 12/06/2007 02:04

eu am o problema, de cand am instalat toolbarul(pe IE) nu ma mai logheaza automat. nu stiu cum e facut toolbarul si daca are legatura cu cookie-urile, poate e doar on coincidenta, mai are cineva problema asta?

in rest arata super fain, inca incerc sa ma obisnuiesc cu pozitionarea textului, ca-s mai babuta de felul meu si schimbarile ma dau peste cap. :D

Nally
Bucatar

Mesajde Nally » 12/06/2007 03:12

Nici pe mine nu ma mai logheaza automat! :( Trebuie sa ma autentific de fiecare data :roll: Eu sper sa se remedieze acest mic amanunt...

In rest e "altceva" ... fata de ce mai vizitez ... si imi place acest altceva.

Multumim Vlad! :hug: :pup:
''Incepe ce poti face, sau ce poti visa: indrazneala are geniu, putere si magie...'' J. W. von Gheothe

www.retete-apetisante.ro

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 12/06/2007 03:24

nici pe mine nu ma logheaza mereu automat .. uneori da . alteori nu .. dupa moft .. dar Adi zicea ca odata cu noul server o sa fie altceva .. deci asteptam cuminti ...

cara
antitalent culinar

Mesajde cara » 12/06/2007 09:46

e cam pe dos. adica intai citesti mesajul si apoi vezi cine l-a scris. poate ca m-am obisnuit eu prea tare cu cealalta formula..(am intrat de mii de ori pe forumul asta..iar obisnuinta e si in cazul meu..o a doua natura)
:cafea: serios, cred ca e strict problema mea. nu ma luati in seama. :peace:

deci vs=vlad. (bine de stiut) :cafea:

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 13/06/2007 11:21

E vorba de obisnuinta - dar orice ce invat are si dezvat - eu deja am inceput sa ma obisnuiesc :)) :lol:

In ceea ce priveste toolbarul - eu testez de 2 zile logarea automata pe IExplorer si nu am avut inca probleme :? Poate imi precizati in discutia despre toolbar

http://www.reteteculinare.ro/forum/view ... e_culinare

ce browser folositi poate ii dam de cap ;)

Înapoi la “Anunturi si propuneri”