Sarbatorile de iarna in Italia...

In aceasta zona sunt publicate articole realizate de catre membrii clubului editorial, si reprezinta si o modalitate de a sugera teme idei pentru newsletter.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, Moderatori

Noteaza acest articol

5 - nota maxima
14
93%
4
0
Niciun vot
3
0
Niciun vot
2
0
Niciun vot
1
1
7%

Voturi totale: 15

iuliajewel
Bucatar de elita

Mesajde iuliajewel » 10/01/2012 12:55

EXCEPTIONAL!!!

Un singur cuvant de-as mai scrie, ar fi in plus :master: :master: :master: =D> =D> =D>

antoniah
Expert in arta culinara

Mesajde antoniah » 10/01/2012 02:23

crista scrie:
Sunt curioasa sa stiu daca ati putut vedea si pozele care se ascund sub linkul ziarului, multe pagini ale ziaerelor sau televiziunilor italiene nu se pot deschide de catre utilizatori cu IP din alte tari/care nu sunt din Italia .

Destul de traditionalisti desi si aici comercialul incepe sa isi spuna cuvintul, Ciorapii plini cu dulciuri care erau numai pentru copii acum se vind si in variante cu jucarii .

Gianni Morandi este chiar nemuritor :-) a incintat bunici, mame, matusi, fiice si acum nepoate =)) =)) in plus este localnic de pe linga Bologna ( dintr-un sat ) se simte accentul :P

Crista, eu vizualizez 14 poze (foarte frumoase toate) cu plecare de la link-ul tau: http://bologna.repubblica.it/cronaca/20 ... 693832/10/

M-as fi bucurat sa fiu de fata la o sarbatoare atat de frumoasa. :hug:

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 10/01/2012 02:46

Nico pai aaa ar trebui :hug: mergem sa ne sarbatorim :party:

Antonia deci se vad, ma bucur... am mai dat linkuri cu alte ocazii si am avut surpriza sa aflu ca sunt blocate si pot fi vazute numai de pe teritoriul italiei, o ciudatenie ..

Iulia :hug:

Înapoi la “Articole Club Editorial”