Saptamana Viitoare - Lansarea noii versiuni Retete Culinare

Fiti la curent cu anunturile noastre si participati la ĂŽmbunatatirea site-ului prin efectuarea unor sondaje de opinie privitoare la propunerile noastre.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, andrei, Moderatori

maria MIHULESCU
Bucatar de elita

Mesajde maria MIHULESCU » 06/05/2008 03:19

Felicitari baieti ! =D> =D> =D>

Ioana
Bucatar Sef

Mesajde Ioana » 07/05/2008 11:30

stiu ca ma voi obisnui adi, dar eu vreau designul vechi inapoi :cry: , era prea frumos, da' cum sunt singura care vrea asta banuiesc ca nu se va intampla. avea siteul asta un aer deosebit fata de restul acum e un pic sters, zonele cheie nu mai sunt subliniate asa bine de culoare si da impresia de aglomerat ... ioi... acum astept tunetele sa se abata asupra mea....si verdele ala era tare frumos, poate de aia sunt asa sentimentala, e culoarea mea preferata :)

dar in rest la noile optiuni felicitari, stiu cat e de lucru la asa ceva si ati reusit sa-l schimbati fara sa simtim noi userii :flower: asta-i important pana la urma

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 07/05/2008 12:50

nu mai vine inapoi :) doar daca se gandeste peste vreun an vlad sa-l faca iar verde :lol: :hug:

Dar sa discutam intr-un singur loc Gata - Am lansat Noua versiune RC

Înapoi la “Anunturi si propuneri”