Sabotaj

Aici puteti posta critici (sau laude) la adresa site-lui. De asemenea puteti face orice sugestie privitoare la ce ar trebui schimbat sau la ce ati fi interesat sa vedeti pe site.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, Moderatori

liana10
Bucatar in devenire

Sabotaj

Mesajde liana10 » 15/03/2010 01:29

Cu stupoare am constatat ca linkul care duce spre blogul meu a fost schimbat, modificat astfel incat sa nu duca niciunde!
Mi se pare cel mai rusinos si abject lucru care mi s-a intamplat pana acum pe vreun site!
Sa va fie rusine administratorilor sau moderatorilor care ati facut acest lucru!

Era scris " pa"masa din bucatarie, in loc de "pe" si nu se pune problema ca eu sa fi gresit numele blogului, deoarece cand am pus linkul la inceput l-am verificat si ma trimitea direct pe blog. Acum l-am modifcat si e bine...nu stiu pana cand...
I-am cerut si ajutorul lui Adi si tind sa cred ca nu e strain de problema...
Sunt foarteee dezamagita...asa cevaaa...

yafa
Bucatar de talie internationala

Mesajde yafa » 15/03/2010 02:17

Liana nu vreau sa spun ca nu ai dreptate, dar nu poti acuza asa, caci daca cineva avea un astfel de scop, nici un alt blog nu ar fi aparut corect pe site, sau s-ar fi intamplat si la alte persoane, nu pot sa cred ca are cineva ceva cu tine in mod special special. Apoi cred ca si Janet are afisat link-ul blogului si fiind acelasi..... :?

Mie mi s-a intamplat sa se piarda un mesaj privat, dar numai odata si vorba aceea suntem toti oameni. Stii si tu foarte bine, nimeni nu e perfect!
Hai nu mai fi suparata si sa trecem peste evenimentul asta :hug: :pup: :flower:
Life is like a box of chocolate, you never know what you are gonna get!

http://www.cuisineetplaisir.wordpress.com

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 15/03/2010 02:43

Liana ti-am raspuns in PM pentru a cere detalii. Eu nu ti-am modificat link-ul din semnatura sau profil daca despre asta e vorba, iar Moderatorii nu pot face acest lucru.

Inainte de a acuza, uneori e mai bine sa ceri explicatii (si sa astepti si un raspuns) - nu cred ca s-a intamplat sa nu te ajutam sau sa iti raspundem cand a fost nevoie.

Preocuparile echipei administrative si de moderatori a acestui site sunt cu totul altele decat a se juca cu semnatura cuiva.
Imagine

liana10
Bucatar in devenire

Mesajde liana10 » 15/03/2010 04:02

Se poate verifica ca mi-am modificat titlul blogului care era gresit "pamasa.." in loc de "pemasa..." pe la ora 12, cand am postat reteta Inghetatei Mars. Am dat click pe link si mi-a spus ca "acest blog nu exista"...atunci m-am uitat mai bine si am vazut ca era scris "pamasa..." asa ca m-am dus in profil si am modificat si ti-am lasat pm.
Am dovada ca am pus linkul corect pe data de 5 martie cand mi-ai raspuns la mail si ai folosit adresa corecta a blogului, exact asa cum ti-am dat-o eu. Te rog sa verifici.
Si-atunci, m-am intrebat cum de saptamana trecuta linkul functiona si azi cand l-am accesat, nu?
Normal ca am fost bulversata cand am vazut ca cineva mi-a modificat titlul blogului, pt. ca nu s-a schimbat peste noapte singur, cu siguranta.
Si daca tu, Adi, nu l-ai modificat, atunci cine? Si ce interes a avut sa-l schimbe? A castigat ceva cu acest lucru?
Inca nu sunt lamurita...si la fel de dezamagita...

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 15/03/2010 04:31

Draga Liana,
Daca iti amintesti, imediat dupa ce ai trimis mailul, ai trimis si un pm in care ne spuneai ca s-a rezolvat. Noi in acel rastimp foarte scurt nu avuseseram timp sa verificam, iar dupa ce ai zis ca s-a rezolvat, nici nu mai avea logica sa testam ceva.

Deci, repet, eu nu ti-am umblat la semnatura, iar moderatorii nu pot sa o faca. Nu am sa intru in polemici cu privire la modul in care continui sa ma acuzi. Tu ramai cu opiniile tale, noi ramanem cu principiile noastre.

Noi nu modificam in nici un fel semnaturile celor care intra pe site. (Exista semnaturi facute pe platforma site-ului care este principalul nostru concurent si nu le interzicem nici pe alea). Iti garantez ca nu vei gasi pe acest site nici o persoana care sa se planga ca a fost boicotata in vreun fel (mai ales in maniera in care sustii tu ca ai fost).

Cele bune,
Adi
Imagine

aquarius
Bucatar in devenire

Mesajde aquarius » 15/03/2010 04:51

Sabotaj :o :o :o e mult spus.Totusi cine ar avea ceva de castigat??? :? .Undeva ,cineva a gresit.A gresi e omeneste.
Se poate intampla oricui. :flower: :flower: :flower:

liana10
Bucatar in devenire

Mesajde liana10 » 15/03/2010 05:19

Bine, Adi, fie cum zici tu.

Înapoi la “Sugestii si reclamatii”