restaurant elegant si rafinat...Brio

Este un loc in care te duci sa mananci de fiecare data cu placere? Exista un fel de mancare pe care il comanzi mereu in acel loc? Impartaseste aceste date celor care vor sa incerce mancaruri excelente fara a face efortul de a le gati singuri.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

andricioaica
Incepator

restaurant elegant si rafinat...Brio

Mesajde andricioaica » 25/05/2009 04:15

Va recomand sa incercati un resturant deosebit,situat pe str. Traian.nr.147.in sec.2.bucuresti.....oferta gastronomica variata,specific international..si ce mai este important o servire impecabila,ca pe vremuri ...unde ospatarul stie sa respecte toti clientii...eu am fost si m-am simtit foarte bine...au o terasa elganta ,muzica live cum ar fi caffe concert si jazz...iar preturile la indemana oricui....foarte tare...succes
tara:romania
oras:bucuresti...str.traian 147.sec.2....tel:03142539.55.
email;office@restaurant-brio.ro
www.restaurant-brio.ro

djprometeu
Incepator

Mesajde djprometeu » 24/01/2010 01:42

multumim de informatie...
interesant...arata foarte bine.
apropo...site-ul este: www.restaurantbrio.ro
e fara liniuta :lol:
Dragostea este una dintre cele mai puternice pasiuni pentru ca ataca in aceeasi timp capul , inima si simturile!

dandax
Incepator

Mesajde dandax » 18/03/2010 05:21

Salut, eu stiu un restaurant foarte elegant este genul bistro parizian bucuresti, ei au transformat un restaurant clasic romanesc cu fetele de masa patate de vin intr-un restaurant foarte elegant, se numeste Mignon A Bistro si este in zona Victoriei, au un meniu traditional romanesc si un meniu specific international. Sincer preturile nu sunt foarte mari iar servirea este impecabila. Astept un raspuns de la voi sa imi spuneti cum a fost.

Înapoi la “Restaurante preferate”