reminder la retete preferate (nu din carte) !?!

Fiti la curent cu anunturile noastre si participati la ĂŽmbunatatirea site-ului prin efectuarea unor sondaje de opinie privitoare la propunerile noastre.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, andrei, Moderatori

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

reminder la retete preferate (nu din carte) !?!

Mesajde crista » 30/07/2011 08:30

titlul poate e zombi ca eu la titluri nu ma pricep dar intrebvarea mea e serioasa :D

se poate pune un buton la retete noi, nu cele scrise in cartea de bucate ci cele publicate pe forum la diversele categorii in asa fel incit sa imi salvez ca retete preferate cind imi place cite una ??
De ce am simtit aceasta nevoie ... pai pentru ca nu toata lumea obisnuieste sa isi salveze retetele in cartea de bucate dar mie personal imi plac unele si nu mereu am timp sau nu sunt de sezon ( mai ales ceve de patiserie care se publica vara cind eu mor linga cuptor) . In acest fel as da un clic sa salvez la preferate si cind intr-o zi as cauta o reteta mi-ar iesi in cale si cele salvate dar nepublicate in carti asa cum imi ies in caòe cele salvate in cartea de bucate de la altii.

e numai o idee ..

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 01/08/2011 10:01

E o idee foarte buna, Crista :hug: :flower: Ne-am gandit si noi la asa ceva, dar nu am mai apucat sa o implementam in noua versiune de RC. O trecem pe lista de "lucruri de facut" si sper sa o si realizam destul de curand ;) :hug: :flower:
Imagine

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 01/08/2011 10:23

ma bucur Adi ca va suride si voua ideea .. :hug:

Înapoi la “Anunturi si propuneri”