Propuneri modificare mod votare concurs

Aici puteti posta critici (sau laude) la adresa site-lui. De asemenea puteti face orice sugestie privitoare la ce ar trebui schimbat sau la ce ati fi interesat sa vedeti pe site.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, Moderatori

aquarius
Bucatar in devenire

Mesajde aquarius » 19/08/2011 12:14

LORY scrie:
crista scrie:
Nu era unqzz primul care a pus o poza care nu ii apartine, nici macar nu a SPUS undeva ca era poza lui, daca il intreba cineva ar fi spus de unde e poza, poate o stergea el si se termina frumos ...

Eu nu am nimic cu domnul unqzz dar am fost curioasa sa-i vad retetele originale cu ,care se lauda si din intamplare am dat peste aceasta reteta cu poza suspect de bine facuta in comparatie cu celelalte poze ale dumnealui .
Intradevar nu a spus dar nici nu a respins felicitarile primite de la pupi

pupi scrie:Arata bestial supa asta :master: :master: ......oricum nota 10 pentru reteta si aspect, prezentare...gustul , las la aprecierea altora :wink: :hug:

din contra a multumit printr-un mesaj ce dumnealui la sters in decursul zilei de ieri.

Cand dumnealui a facut atat tantam cu reteta/pozele lui Anisoara ati aprobat reactia lui si chiar unele dintre dvs ati fost indignate :?

iuliajewel scrie:.... si asta nu se invata facand naveta de pe un site pe altul la vanatoare de trofee :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Aici nu sunt deacord cu dvs atat timp cat regulamentul nu interzice acest lucru fiecare e liber sa aleaga unde si cat doreste sa fie .
Nu v-ati intrebat de ce unele doamne au ales sa intre sporadic?poate si din cauza unor remarci de genul :
iuliajewel scrie:FELICITARI ELENA, sunt mandra ca RC a putut pastra trofeul in ograda sa, si, la cat multe alte stelutze, polonice, de sa ti le atarni la brau ori sa ti le pui in frunte :peace: :peace: :peace:

Vi se pare corect sa scrieti asa ceva ? as vrea sa stiu si eu care sunt conditiile din punctul dvs de vedere care trebuie sa le intruneasca cineva ca sa faca parte din "ograda RC"?
Mi se pare ok propunerea Mitinitei ca retetele din concurs sa fie exclusiv pentru Rc .
asa ar fi cel mai corect :flower:
Cat despre prezenta in forum nimeni nu poate sa hotarasca pentru cineva.Asa ca am sa intru si am sa scriu in forum cand simt eu, deasemeni am sa ma inscriu la concurs tot atunci cand voi dori eu .Si daca va fi sa mai "castig un polonic in cap" asa cum spunea black_sweet_crush asta o v-a hotari cei ce voteaza .

=D> =D> :flower:
Ai mare dreptate!

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 19/08/2011 12:33

Ok, am crezut ca am pus capat subiectului astuia care este o rusine pentru forumul asta, numai tiganie....oare cat mai are de gand sa se intinda????
....... ma gandesc ca ar fi mai bine sa fie mutat subiectul si pus acolo unde ii este locul....adica la gunoi....este GUNOI deci SA STEA ACOLO....cine doreste , poate continua acolo :x :!: :!: :!:

ADI, crezi ca se pot lua masurile de rigoare pentru a muta subiectul la gunoi????

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 19/08/2011 09:48

Pentru inceput am blocat discutia. Vom deschide alta cand vom veni cu propunerile pentru regulament.

Înapoi la “Sugestii si reclamatii”