Premiile de excelenta RC 2013

Coltisorul evenimentelor importante din viata noastra! Zile aniversare... onomastici... nunti ... botezuri ... Aici uram celor dragi tot ce le dorim !

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, adinush, octavian, Moderatori

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 24/12/2013 12:08

:hug: :flower:

Doar cateva zile ramase pana la finalizarea votarilor!!! :hug:
Imagine

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 31/12/2013 12:04

Cu intarziere, anuntam si noi laureatii acestei editii:

Bucatarul anului (premiu ales de echipa administrativa): Antoniah

1. Reteta Anului (premiu ales de editori): Nanaimo bars
2. Debutantul Anului (premiu ales de editori): Inna_tina
3. Cea mai placuta prezenta pe forum (premiu ales de membrii cu drept de vot): Alejoe (locul II)
4. Cel mai apreciat blogger RC (premiu ales de membrii cu drept de vot): Crista - La cucina di Crista (locul II)
5. Cea mai buna reteta a saptamanii (premiu ales de toti membrii comunitatii): Cozonac simplu vegetarian(locul II)
6. Premiul pentru activitatea editoriala/la moderatori (premiul ales de echipa administrativa): Pupi

Premiatii vor fi contactati in curand pentru furnizarea datelor de contact.

Felicitari tuturor si va multumim pentru prezenta constanta in comunitatea RC! :flower: :flower: :flower: =D> =D> =D>

* Pentru categoriile care au acelasi castigator, s-a premiat persoana de pe locul al II-lea, precedenta categoriilor fiind anuntata in mesajul initial.
Imagine

Danieluta
Expert in arta culinara

Mesajde Danieluta » 31/12/2013 12:09

Felicitari tuturor pentru premii... :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

alejoe
Bucatar de elita

Mesajde alejoe » 31/12/2013 06:17

Felicitari tuturor si multumesc pentru premiu :hug: :hug: :) :) :flower: :flower:
claudia

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 31/12/2013 07:44

Felicitari fetelor !! :party: :party: :party: :party: :party: :party:

biaskitchen
Bucatar de elita

Mesajde biaskitchen » 31/12/2013 08:30

Felicitari tuturor pentru participare!
:flower: :flower: :flower:
Felicitari premiantilor!
:master: :master: :master:
Multumesc pentru premiu!
:hug: :hug: :hug:
As dori sa impart premiul castigat cu Roxana (xanora) si sa-i daruiesc cartea "Ce i-a spus Einstein bucatarului sau".
Reteta Roxanei http://www.reteteculinare.ro/carte_de_b ... iana-7595/
m-a inspirat cel mai mult in anul 2013, este cea mai buna reteta de paella pe care am gatit-o si am gatit-o de nenumarate ori dupa ce ne-a fost imartasita de catre Roxana, fiind foarte apreciata de catre familia mea.
Desi m-a pus la cheltuiala pentru ca nu avem acea cratita speciala pentru paella , si mi-am cumparat chiar 2 cratite cu diametru diferit, am descoperit orezul special penru paella care se gaseste doar in Spania (arroz Bomba) si ardeiul iute Noras, ii multumesc Roxanei pentru inspiratie!
Din partea mea, FELICITARI SPECIALE ROXANA!!! :master: :master: :master:

biaskitchen
Bucatar de elita

Mesajde biaskitchen » 31/12/2013 08:36

biaskitchen scrie:Felicitari tuturor pentru participare!
Felicitari premiantilor!
:master: :master: :master:
Multumesc pentru premiu!
:hug: :hug: :hug:
As dori sa impart premiul castigat cu Roxana (xanora) si sa-i daruiesc cartea "Ce i-a spus Einstein bucatarului sau".
Reteta Roxanei http://www.reteteculinare.ro/carte_de_b ... iana-7595/
m-a inspirat cel mai mult in anul 2013, este cea mai buna reteta de paella pe care am gatit-o si am gatit-o de nenumarate ori dupa ce ne-a fost imartasita de catre Roxana, fiind foarte apreciata de catre familia mea.
Desi m-a pus la cheltuiala pentru ca nu avem acea cratita speciala pentru paella , si mi-am cumparat chiar 2 cratite cu diametru diferit, am descoperit orezul special penru paella care se gaseste doar in Spania (arroz Bomba) si ardeiul iute Noras, ii multumesc Roxanei pentru inspiratie!
Din partea mea, FELICITARI SPECIALE ROXANA!!! :master: :master: :master:

ADI, as fi onorata daca ai putea sa treci si reteta Roxanei langa reteta mea in topul castigatorilor si sper sa nu va suparati pe mine pentru ca vreau sa impart premiul si sa o am alaturi de mine pe Roxana.
Multumesc inca odata pentru nominalizari si pentru premiu!

inna_tina
Bucatar

Mesajde inna_tina » 31/12/2013 09:34

Felicitari tuturor...dupa mine, meritati cu varf si indesat premiile!!!! Bravvvvoooo!!!!!! :party: :party: :party: :party:

Multulmesc din suflet pt premiu....e o onoare pt mine!!!! :blushing: :blushing: :blushing:

Va pup pe toti, :hug: :hug: :pup: :pup: !!!!
Tina Chl

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 31/12/2013 10:14

biaskitchen scrie:ADI, as fi onorata daca ai putea sa treci si reteta Roxanei langa reteta mea in topul castigatorilor si sper sa nu va suparati pe mine pentru ca vreau sa impart premiul si sa o am alaturi de mine pe Roxana.

Bia, nu eu am ales castigatorii. Acestia sunt alesi de membrii comunitatii. Tu poti face ce vrei cu premiul, eu doar am listat castigatorii.

Reteta Roxanei este extraordinara, la fel ca si celelalte retete. Ca sa fac dreptate, ar trebui sa le pun pe toate pe lista castigatorilor.

:flower: :flower: :flower: :hug:
Imagine

biaskitchen
Bucatar de elita

Mesajde biaskitchen » 31/12/2013 10:18

adi scrie:
biaskitchen scrie:ADI, as fi onorata daca ai putea sa treci si reteta Roxanei langa reteta mea in topul castigatorilor si sper sa nu va suparati pe mine pentru ca vreau sa impart premiul si sa o am alaturi de mine pe Roxana.

Bia, nu eu am ales castigatorii. Acestia sunt alesi de membrii comunitatii. Tu poti face ce vrei cu premiul, eu doar am listat castigatorii.

Reteta Roxanei este extraordinara, la fel ca si celelalte retete. Ca sa fac dreptate, ar trebui sa le pun pe toate pe lista castigatorilor.

:flower: :flower: :flower: :hug:

Asa este!
:love: :love: :love:

Înapoi la “Evenimentele comunitatii”