PIZZA CU GANDACI LA PRESTO PIZZA RAHOVA

Este un loc in care te duci sa mananci de fiecare data cu placere? Exista un fel de mancare pe care il comanzi mereu in acel loc? Impartaseste aceste date celor care vor sa incerce mancaruri excelente fara a face efortul de a le gati singuri.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

robert_manea
Incepator

PIZZA CU GANDACI LA PRESTO PIZZA RAHOVA

Mesajde robert_manea » 08/02/2010 11:56

Fratilor, incredibil, aseara am comandat 3 pizza la cea mai mizerabila pizzerie din Rahova si anume PRESTO PIZZA, si ce sa vezi in interiorul ei : un gandac mare si negru... am zis ca mor. Incercand sa-mi mentin calmul, ii sun si ghiciti raspuns : Auziti domnu' o fi de la faina si pana la urma la cati suna de unde stim ca nu l-ati pus chiar dvs acolo !!! Stupoare... II voi reclama la OPS si la Dir Sanitar Veterinara, este inadmisibil asa ceva, PIZZA CU GANDACI ! Paradoxul este ca anul trecut mai comandasem si gasisem o banda din aceea de aluminiu de 3 cm cu care se prind pungile de plastic, am zis ca hai domne e o greseala...dar nu acum e prea mult....sunt sub orice critica si va recomand cu caldura : NU MAI CUMPARATI IN VIATA VOASTRA DE LA PRESTO PIZZA ! NICIODATA !

dandax
Incepator

Mesajde dandax » 06/10/2010 03:40

Vai cat de oribil! Eu n-am patit niciodata ceva mai rau de un fir de par si evident ca am trimis inapoi mancarea. Am auzit de pizzeria asta, de la niste prieteni care si ei au avut probleme, da' nu chiar asa. Scuze deci ca dezgrop un topic, da' mi s-a parut interesant sa aud iar de locul asta.
Daca vrei sa te plangi, poti sa lasi un comentariu http://arealty.ro/restaurante-cafenele, e un blog pe care chiar il citesc, mi se pare ca are info interesante. Poate face cineva un articol cu chestia asta, desi e mai de demult.

Înapoi la “Restaurante preferate”