modele pt ornamente de torturi

Cunoasteti mici trucuri usor de realizat, dar care fac diferenta dintre o mancare reusita si una esuata? Prezentati-le aici pentru cei care nu au reusit inca sa le descopere singuri. De asemenea daca aveti nelamuriri privind anumite retete veti primi ajutor din partea membrilor comunitatii.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

iasmina
Bucatar in devenire

modele pt ornamente de torturi

Mesajde iasmina » 23/05/2007 09:32

cakecentral.com am gasit acest site cu sute de modele pt ornat torturile.sper sa va fie de folos.
nu am stiut unde sa scriu mesajul, poate nu e locul prea potrivit, dar la vedere :) :pup: :flower:
iasmina

ciobanuvrc
Incepator

IN LEGATURA CU ACCESORIILE

Mesajde ciobanuvrc » 15/01/2011 02:34

Buna ma numesc vio si am si eu o intrebare de unde pot lua si eu accesoriile de tort am incecat sa intru pe linkul de pe sait dar nu am gasit nimic .Te rog spune mi si mie cum pot intra in posesia lor de unde le pot cumpara.
URGENT :cafea:

Leila
campion la gatit
campion la gatit

Re: IN LEGATURA CU ACCESORIILE

Mesajde Leila » 15/01/2011 03:05

ciobanuvrc scrie:Buna ma numesc vio si am si eu o intrebare de unde pot lua si eu accesoriile de tort am incecat sa intru pe linkul de pe sait dar nu am gasit nimic .Te rog spune mi si mie cum pot intra in posesia lor de unde le pot cumpara.
URGENT :cafea:

Ti-am trimis un PM cu adresa de unde poti comanda online de tot ce ai nevoie :flower:

Înapoi la “Sfaturi utile in bucatarie”