MAIONEZA

Cunoasteti mici trucuri usor de realizat, dar care fac diferenta dintre o mancare reusita si una esuata? Prezentati-le aici pentru cei care nu au reusit inca sa le descopere singuri. De asemenea daca aveti nelamuriri privind anumite retete veti primi ajutor din partea membrilor comunitatii.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

miguel
Incepator

MAIONEZA

Mesajde miguel » 28/12/2010 10:03

buna la toata lumea si sarbatori fericite
Sunt nou pe acest forum.....sunt curios de multe chestii de bucatarie ....dar acum am o mare dilema....
EU AM AUZIT DIN ....GURA LUMII CA TUNCI CAND ESTI SUPARAT ...TI SE TAIE MAIONEZA...STIE CINEVA CEVA DE ACEASTA SITUATIE?

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 29/12/2010 12:27

In primul rand bine ai venit la noi :flower: , in al doilea rand gura lumii spune multe si nu trebuie luat in seama decat o mica parte :peace: , in al treilea rand trebuie si mintea pusa putin la lucru :wink: .....numara pana la 10 , rar, inspira si expira dupa fiecare numar si apoi cu calm te apuci la treaba....este de stiut ca atunci cand te apuci de ceva , indiferent ce, nervos fiind, nu iese nimic bun de acolo :peace: .....regula se aplica si la maioneza :clipocit:

Înapoi la “Sfaturi utile in bucatarie”