Lasagna cu dovleac si mortadella

Esti atat de mandra de reusita ta culinara incat ai simtit nevoia sa o imortalizezi intr-o fotografie? Ai aici ocazia sa atasezi poza la reteta culinara si sa o arati tuturor. Sectiunea este rezervata pentru retete de Mancaruri cu poze.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 30/10/2013 06:51

Flaviadaiana asa e in vasele astea micute e mai prezentabila decit in tava mare ...

Eu trebuie sa ii multumesc lui Nico (Nicoleta64) ca de la ea am primit tavitele :pup:

antoniah
Expert in arta culinara

Mesajde antoniah » 02/11/2013 08:32

Imi place faptul ca ai pregatit foile de lasagna acasa. =D> =D> =D> :master: :master: :master: Acest fapt da nu numai gust preparatului tau ci si valoare. Sunt sigura ca a fost o combinatie delicioasa!

Imi place foarte mult fotografia 83234. :)

Imi place si mie sa folosesc portiile individuale. Citind acum despre vasele pe care le-ai primit cadou de la Nico mi-am reamintit ca am si eu cateva lucrusoare foarte dragi primite cadou de la prietene (de exemplu pastrez niste farfurioare pentru desert pe care le-am primit cadou de ziua mea de la colega de banca in clasa a III-a). De fiecare data cand le vad imi amintesc de ea (am facut multe nazbatii amandoua). :blushing:

:hug: :pup: :flower:

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 02/11/2013 08:49

asa e... nu mai facusem de multa vreme asa ca era chiar cazul :wink:

Înapoi la “Retete ilustrate - Mancaruri”