La multi ani ,Piatralunii ( Laura)

Coltisorul evenimentelor importante din viata noastra! Zile aniversare... onomastici... nunti ... botezuri ... Aici uram celor dragi tot ce le dorim !

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, adinush, octavian, Moderatori

pupi
campion la gatit
campion la gatit

La multi ani ,Piatralunii ( Laura)

Mesajde pupi » 16/06/2011 10:04

Doamna mea , tu in ultima vreme nu prea ai mai aparut pe aici....mi-ar face placere sa deschizi comp si sa iti gasesti urarea de LA MULTI ANI, cu imbratisarile de rigoare, brate pline de flori , toate pentru tine...cine stie :vis: :vis: , poate totusi, totusi mai dai cate o uitatura pe aici...deci

LA MULTI ANI, cu bucurii si impliniri :party: :party: :party: :party: :flower: :flower: :flower: :flower:

yafa
Bucatar de talie internationala

Mesajde yafa » 16/06/2011 11:17

La multi ani PiatraLunii...sa fii sanatoasa si implinita, alintata si fericita de cei dragi!
Fişiere ataşate
tumblr_ktna8uQ5dT1qa9om8.jpg
tumblr_ktna8uQ5dT1qa9om8.jpg (31.22 KiB) Vizualizat de 1502 ori
Life is like a box of chocolate, you never know what you are gonna get!

http://www.cuisineetplaisir.wordpress.com

iuliajewel
Bucatar de elita

Mesajde iuliajewel » 17/06/2011 12:41

Maaaaaiiiiii, si mie mi-e dor de tine :? Pe unde esti? Doar in lista mea de persoane care-mi plac cum gatesc?

Oriunde ai fi, LA MULTI ANI, SANATATE SI FERICIRE, noi te iubim oricum :hug: :pup: :love:

Ne este dor si de animalutzele tale... :vis:

Înapoi la “Evenimentele comunitatii”