Iunie 2006 - Votati Bucatarul Lunii - Reteta cu fructe

In aceasta zona alegem in fiecare luna cea mai bune reteta.

Moderatori: Nally, adi, kia, adinush

Votati Bucatarul lunii Iunie 2006 dintre:

Chestionarul s-a închis pe data de 03/07/2006 12:20

beius47
2
9%
buburuza7
3
13%
Ducesa
2
9%
Nally + Adinush
8
35%
roxanavmv
6
26%
Theodora
2
9%

Voturi totale: 23

anca64
Incepator

Mesajde anca64 » 01/07/2006 06:02

parerea mea este ca tot gustand din torturile lor vom castiga noi in greutate!!!!!!!!! =)) =)) =)) s-apoi sa vezi doamne avalansa de retete pt. cura de slabire,tinand cont ca totusi vara fiind nu prea avem posibilitate sa ne ascundem burtica!!!!!!!!! asa ca aveti grija ,in special fetele,va uitati,votati, :vis: :vis: :vis: :vis: :vis: !!!!!!!!!!!!!! felicitari participantelor !!!!! =D> =D> =D> :love: :love: :love: :flower: :flower: :flower:
Maiestria gospodinei da aspectul,ingredientele dau gustul,rezultatul un preparat delicios!!!!!

adinush
Bucatar in devenire

Mesajde adinush » 01/07/2006 05:39

Pai ma gandeam Adi ca poate ne dai cate jumatate de stea la fiecare :D :D :D

anca64
Incepator

Mesajde anca64 » 01/07/2006 05:53

eu una jur cu mana pe inima ca fiecare meritati cate o stea!!!!!!!!!!!!! :flower: :flower: :flower: :flower: ,l-am facut si eu astazi,nu arata asa minunat ca al vostru dar gustul e trasnet,desi nu am voie nu am rezistat tentatiei,felicitari depline!!!!!!!(fac o precizare,nu am urmat intocmai reteta voastra pt. ca nu am rabdare asa de multa)
Maiestria gospodinei da aspectul,ingredientele dau gustul,rezultatul un preparat delicios!!!!!

admin
RC Admin
RC Admin

Mesajde admin » 03/07/2006 11:43

Felicitari Nally si Adinush. Ati castigat concursul pe luna Iunie. Deocamdata va dau cate un polonic si luna viitoare deveniti primele care trec la doua stele :wink: :master: :master: :master:

Totodata felicitari la toata lumea - au fost niste retete super bune si aratoase - si nu in ultimul rand felicitari si roxanei pentru locul doi :flower:

roxanavmv
Bucatar de elita

Mesajde roxanavmv » 03/07/2006 10:04

BRAVO FETELE, asta e s-a hotarat : tot ce iese din mainile voastre e demn de polonice, stele si alte premii bine meritate.
Multam fain la admin pt. floarea mea :hug: . Ai mei au mancat tortul ca nemancatii, dar nici o floare nu mi-au adus, si mai au pretentia sa se repete reteta. Ha-ha, de acum le gatesc numai pt. poze. dupa care le dau la vecini. Trebuie sa intram la o cura ceva ca nu se mai poate. Tort aici, tort la ziua clarei, tort pt. RC>>>> nu o sa mai incap in bucatarie si atunci cine mai gateste???

Înapoi la “Concurs - Reteta Lunii”