Interviu cu Yafa, Bucatarul lunii Martie!

In aceasta zona sunt publicate articole realizate de catre membrii clubului editorial, si reprezinta si o modalitate de a sugera teme idei pentru newsletter.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, Moderatori

alinaraluca2000
Bucatar

Mesajde alinaraluca2000 » 23/04/2010 09:24

"De fel sunt o persoana linistita, nu-mi plac conflictele si nu caut sa intru in ele, de multe ori ai mei rad spunandu-mi ca sunt o neutra… la fel ca si pamantul pe care calc. Poate ca acest fel provine si din cauza ca sunt rezervata, discreta, incerc sa nu deranjez, dar am si o doza de copilarie nepierduta. Iubesc frumosul si oamenii, viata si tot ce ne poate oferi ea. Incerc sa vad partea plina a paharului mai intai si apoi ma aplec catre cea goala." - frumos =D>
Apropo mie imi place mult Yafa, prentru ca dupa cate stiu eu "yafa" in israeliana inseamna - frumoasa.
ImagineImagineImagine

yafa
Bucatar de talie internationala

Mesajde yafa » 23/04/2010 09:50

Multumesc roxy :hug: :flower:
Life is like a box of chocolate, you never know what you are gonna get!

http://www.cuisineetplaisir.wordpress.com

yafa

Mesajde yafa » 23/04/2010 09:54

alinaraluca2000 scrie:"De fel sunt o persoana linistita, nu-mi plac conflictele si nu caut sa intru in ele, de multe ori ai mei rad spunandu-mi ca sunt o neutra… la fel ca si pamantul pe care calc. Poate ca acest fel provine si din cauza ca sunt rezervata, discreta, incerc sa nu deranjez, dar am si o doza de copilarie nepierduta. Iubesc frumosul si oamenii, viata si tot ce ne poate oferi ea. Incerc sa vad partea plina a paharului mai intai si apoi ma aplec catre cea goala." - frumos =D>
Apropo mie imi place mult Yafa, prentru ca dupa cate stiu eu "yafa" in israeliana inseamna - frumoasa.

Multumesc Alina, :hug: :pup: :flower: , ai dreptate pentru yafa- inseamna frumusete, si primul meu prenume tot din iudaica vine...
:hug: :hug: :hug:

5august
Bucatar

Mesajde 5august » 24/04/2010 09:57

Felicitari pentru interviu :flower: :flower: :flower: :flower:
Mi-a facut placere sa parcurg randurile scrise,mi-au transmis caldura sufleteasca :hug:

Yafa,succes in realizarea visurilor.Sanatate celor doi baieti ,sa te bucuri mult de prezenta lor in viata ta.

Pupi, :hug: ,esti la inaltime si in bucatarie si la interviuri :master: :hug:

d_dana_a

Mesajde d_dana_a » 24/04/2010 10:38

Felicitari =D> =D> =D> esti o persoana deosebita , toata stima din partea mea :master: :master: :master:
:flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: Pupi =D> =D> =D> un interviu :master: :master: :master:
Imi place sa gatesc...
Imagine

yafa

Mesajde yafa » 24/04/2010 11:43

5august scrie:Felicitari pentru interviu :flower: :flower: :flower: :flower:
Mi-a facut placere sa parcurg randurile scrise,mi-au transmis caldura sufleteasca :hug:

Yafa,succes in realizarea visurilor.Sanatate celor doi baieti ,sa te bucuri mult de prezenta lor in viata ta.

Pupi, :hug: ,esti la inaltime si in bucatarie si la interviuri :master: :hug:

Mulumesc mult Alina, :hug: :pup: :flower:

yafa

Mesajde yafa » 24/04/2010 11:43

d_dana_a scrie:Felicitari =D> =D> =D> esti o persoana deosebita , toata stima din partea mea :master: :master: :master:
:flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: Pupi =D> =D> =D> un interviu :master: :master: :master:

Multumesc Dana, :hug: :pup: :flower:

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 25/04/2010 02:58

Fetelor va multumesc si eu, santeti toate tare dragute :hug: :hug: :hug: :pup: :pup: :pup: pe toate, imi santeti tare dragi.... mie mi-a facut placere sa ma ocup de interviul Yafei, e o fata pe care eu o simpatizez tare mult.....Yafa inca odata felicitari pentru polonic =D> =D> =D> :hug: :pup: :flower: :flower: :flower:

yafa

Mesajde yafa » 26/04/2010 02:52

pupi scrie:Fetelor va multumesc si eu, santeti toate tare dragute :hug: :hug: :hug: :pup: :pup: :pup: pe toate, imi santeti tare dragi.... mie mi-a facut placere sa ma ocup de interviul Yafei, e o fata pe care eu o simpatizez tare mult.....Yafa inca odata felicitari pentru polonic =D> =D> =D> :hug: :pup: :flower: :flower: :flower:

Pupi, multumesc si eu....cat despre simpatizat IDEM :wink: :P
:hug: :hug:

christeli
Bucatar in devenire

Mesajde christeli » 26/04/2010 03:07

Pupi, felicitari pentru interviu! Nu pot decat sa subscriu: Eli (asa ii spun eu dragei de Yafa) este un OM minunat, cu un suflet mare si bun, o bucatareasa excelenta si o mamica fantastica pe care am avut imensa placere de a o cunoaste personal, precum si pe frumoasa ei familie! :hug: :flower:
Christeli

Înapoi la “Articole Club Editorial”