Interviu cu Xanora - Bucatarul lunii februarie 2013

In aceasta zona sunt publicate articole realizate de catre membrii clubului editorial, si reprezinta si o modalitate de a sugera teme idei pentru newsletter.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, Moderatori

lucia_bp
campion la gatit
campion  la gatit

Mesajde lucia_bp » 05/04/2013 05:46

Abia acum am reusit sa citesc interviul facut de Pupi cu tine...

Felicitari pentru polonicul de aur =D> =D> =D> :flower: :flower: :flower:

Interviul mi-a confirmat faptul ca exact asa te-am perceput de la inceput... desigur, acum esti mult mai bine conturata, in mintea si sufletul meu :peace: :!:

Imi esti tare draga :!: :love: ...naturaletea si franchetea unei persoane sunt calitati si nu defecte...putini oameni se pot mandri cu ele, iar tu faci parte din acesta categorie :!: :master: :master: :master:

Sunt onorata ca faci parte dintre membrii acestui site si ca prin activitatile ce le desfasuram aici, facem ca lucrurile sa progreseze :master: :flower: :flower: :flower:

Prin retetele postate de tine, ne-ai demonstrat, de fiecare data, ca tu " nu gatesti " ci " faci arta " :master:

:hug: :hug: :hug:
"Un gram de practica valoreaza cat o tona de teorie.
Iar un graunte de imaginatie face mai mult decat un car de practica"
-Legea lui Bookev-

xanora
Bucatar Sef

Mesajde xanora » 05/04/2013 06:46

lucia_bp scrie:Abia acum am reusit sa citesc interviul facut de Pupi cu tine...

Felicitari pentru polonicul de aur =D> =D> =D> :flower: :flower: :flower:

Interviul mi-a confirmat faptul ca exact asa te-am perceput de la inceput... desigur, acum esti mult mai bine conturata, in mintea si sufletul meu :peace: :!:

Imi esti tare draga :!: :love: ...naturaletea si franchetea unei persoane sunt calitati si nu defecte...putini oameni se pot mandri cu ele, iar tu faci parte din acesta categorie :!: :master: :master: :master:

Sunt onorata ca faci parte dintre membrii acestui site si ca prin activitatile ce le desfasuram aici, facem ca lucrurile sa progreseze :master: :flower: :flower: :flower:

Prin retetele postate de tine, ne-ai demonstrat, de fiecare data, ca tu " nu gatesti " ci " faci arta " :master:

:hug: :hug: :hug:

Lucia draga, iti multumesc din suflet pentru cuvintele tale, m-au emotionat foarte mult :blushing: Si mi-ar place sa reusim sa bem o cafea , fie si pe fuga , cand ajungem in tara, inainte de plecare in Cluj :wink:
Si eu ma simt onorata de faptul ca imi petrec timp alaturi de oamenii intelepti de pe RC - am zis "oameni" ca mai e si Adi :P

:hug: :blushing: :love: :flower:
xanora
"Eu sunt o-mperechere de straniu
Şi comun,
De aiurări de clopot
Şi frământări de clape -
În suflet port tristeţea planetelor ce-apun,
Şi-n cântece, tumultul căderilor de ape..." Ion Minulescu " Ecce homo"

yaya6
Bucatar de elita

Mesajde yaya6 » 06/04/2013 10:18

cu intarziere am citit acest minunat interviu realizat de pupi,felicitari ei dar nu in ultimul rand te felicit pe tine roxana care esti o persoana deosebita ,felicitari petru ceea ce faci si incredere in viata asta departe de casa ,te inteleg foarte bine .........si eu am trecut si trec prin anumite situatii prin care treci si tu,iti doresc numai bine si realizari pe toate planurile si nu in ultimul rans sanatate si iar sanatate :pup: :pup: :pup: :pup:

Înapoi la “Articole Club Editorial”