Interviu cu Antoniah - Bucatarul lunii Decembrie!

In aceasta zona sunt publicate articole realizate de catre membrii clubului editorial, si reprezinta si o modalitate de a sugera teme idei pentru newsletter.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, Moderatori

antoniah
Expert in arta culinara

Mesajde antoniah » 30/01/2012 04:15

d_dana_a scrie:Un interviu :master: :master: :master: :master: :master:
Antonia esti foarte deosebita :hug: :pup: :flower: :pup: :flower: :hug: :love:

Dana iti multumesc! :hug: :flower: :flower: :flower: :hug:

antoniah
Expert in arta culinara

Mesajde antoniah » 30/01/2012 04:23

alina_i scrie:Antonia felicitari pentru primul polonic :flower: :flower: :flower:

Ma bucur tare mult cand aflu lucruri noi despre fetele de pe forum :hug:
Numai asa aflam ce persoane deosebite stau in spatele cuvintelor.
Te respect pentru ceea ce faci, ceea ce esti, ceea ce gandesti :flower:
Felicitari!!!

Alina, iti multumesc pentru cuvintele frumoase si pentru trandafir. Ma bucur ca pot sa te cunosc. :hug: Eu sunt doar o incepatoare insa invat cu mult drag din postarile voastre.

:flower: :hug:

antoniah
Expert in arta culinara

Mesajde antoniah » 30/01/2012 05:14

iuliajewel scrie:ANTONIA, frumos interviu! =D> =D> =D> =D>

Recunosc ca si eu l-am citit de doua ori - niciodata nu citesc de doua ori, nimic! Dar, venita din strada, din vacarm si strigate, mi s-a parut ca ma adapostesc la caldurica printre randurile tale.

Ai rasucit si impletit firele povestilor tale cu mare maiestrie - ai facut dintr-un simplu interviu, o confesiune calda si vibranta - ceea ce dovedeste cat de bine stapanesti cuvintele dar si cat de vasta iti este trairea interioara.

Dragostea si prietenia cu care ai fost primita de noi, ne este intoarsa astfel de catre tine, inzecita - ne simtim onorate si norocoase sa te avem aici - din bogatia ta sufleteasca ne vom hrani si noi atunci cand vom simti ca suntem vlaguite de diverse si de toate.

Si, cocotata fiind in bradutul tau iti permiti sa te uiti la noi de sus, ba sa ne si bulgaresti cu cate-o "ghiulea", asa, in gluma, eu fara pic de gluma iti doresc aripi cu anvergura mare, sa zbori cat vezi cu ochii :hug: :pup: :love:

Sa fii SANATOASA, sa fii iubita si, mai presus de toate, traieste-ti fiecare zi cu un gram mai mult decat ieri si cand iti pui capul pe perna sa fii cu un gram mai bogata ca ieri.

:flower: :flower: :flower:

Iulia :hug: fara sa te fi vazut vreodata, te percep ca pe o prietena foarte draga. Am primit de la tine imbolduri continue, irezistibile de a continua sa postez. Am invatat de la tine ca optimismul este esential si ca el va fi mai tarziu... temelia curajului. Voi continua sa iti citesc randurile cu (la fel de) mult drag stiind ce om minunat se afla in spatele acestora. Faptul ca existi pentru mine ca prietena este o mare bucurie! Pentru toate celelalte ITI MULTUMESC! :hug: :flower: :flower: :flower: :hug:

Înapoi la “Articole Club Editorial”