Interviu cu Anisoara, Bucatarul lunii Noiembrie!

In aceasta zona sunt publicate articole realizate de catre membrii clubului editorial, si reprezinta si o modalitate de a sugera teme idei pentru newsletter.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, Moderatori

Leila
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde Leila » 11/01/2010 11:19

Felicitari Anisoara =D> =D> =D> imi place ca nu te dai batuta in fata tehnicii moderne de comunicare :)

Este de admirat si de apreciat faptul ca imparti dragoste si celor lipsiti de asa ceva . Dumnezeu rasplateste mereu omul bun .

Ma bucur ca esti prezenta printre noi si impartasesti cu noi retete de care poate nu am auzit pana acum (am eu un offff pe o placinta de a ta si pe sarailie ... da le vine randul in scurt timp :wink: )

:pup: :flower:

alina_i
Bucatar Sef

Mesajde alina_i » 12/01/2010 08:56

Felicitari, Anisoara pentru polonic :flower: :flower: :flower:
Cu ocazia interviului, te-am cunoscut cu totii mai bine :wink:

As fi fost curioasa sa aflu si parerea despre tricou :clipocit: ... eventual o poza...
... cum iti place...sau cum nu-ti place... cum iti vine...
dar se pare ca ai ramas muta de admiratie :P

Acelasi mister si din partea lui Pupi :x

Oare va trebui sa renunt sa le mai fac :?: :vis:
Raul este un bine prost inteles.

www.pasiunilealinei.blogspot.com

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 12/01/2010 09:23

Fetele au promis poze cu tricoul :D :lol:
Imagine

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 12/01/2010 11:08

Anisoara , felicitari pentru polonic....esti o fire calda, deschisa , iubitoare....ma bucur ca te avem printre noi :hug:

Alina, Adi, am primit tricoul, stiu ,trebuie sa imi fie rusine :blushing: ca nu am dat nici un semn in privinta asta( si sa stiti ca imi e rusine)...am fost extrem de ocupata, probleme pana peste cap nici de expus nu am mai expus pe Rc ( sper ca se vede =)) ) ...sper sa revin in forta curand si sa postez si tricoul primit......am un program nou pe comp si imi cam prind urechile in unele locuri....ii dau eu de capat si revin cu dovada....Alina ,Adi, va multumesc inca odata , tricoul e frumos si perfect pe mine....nu uit am sa revin cu dovada :pup: :hug: :hug: :flower:

epurasha
Bucatar in devenire

Mesajde epurasha » 28/01/2010 08:57

Ani scumpa mea desi te-am felicitat pe mail printre primii acum ca am descoperit si eu in sfarsit si aceasta rubrica cu interviuri am sa iau la rand premiantele si am sa le felicit! pe tine in mod special fiindca esti o persoana pe gustul meu, plina de voie buna si care are maini magice.Deserturile tale mereu sunt perfecte si am sa le caut mereu fiindca la mine asta e inca punctul slab.Mancarurile tale cu tenta traditionala te cheama la masa sa gusti si sper vreodata in viata asta sa am onoarea pe viu. :flower: :flower: :flower:

Înapoi la “Articole Club Editorial”