Haideti sa ne cunoastem intre noi (3)

Aici putem sa ne cunoastem. Cu ce va ocupati ce varsta aveti, hobiuri, familie, poze, unde locuiti.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 13/04/2006 11:07

Fetelor bine ati venit :hug: .. ( Beius47,Daita, Manu, Roxanavmv.. sper ca nu am uitat pe nimeni ) cu intirziere ce-i drept, dar eu am cam tras chiulul de la subiectul asta :blushing: .

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 13/04/2006 11:39

Bine ai venit Daita.

Eu mai tarziu cu :cafea: :cafea: :cafea: Dar m-am apucat si eu sa ma uit cine mai apare pe forum. :hug:

Simosymo
Incepator

Sa ne cunoastem

Mesajde Simosymo » 13/04/2006 09:24

Bun venit Daita si tie si minunatei tale fetite :hug:

miha1950
Bucatar Sef

Mesajde miha1950 » 13/04/2006 09:33

Daita. bine ai venit.Faptul ca fetita ta ti-a cerut sa-i tii companie costumat,inseamna ca sunteti foarte apropiate .Este minunat pt. amandoua.Si eu am o relatie foarte apropiata cu copiii mei(care sunt cam de varsta voastra :D ) relatie care ma ajuta acum foarte mult:ma obliga sa tin pasul cu vremurile :wink:

lili777
Bucatar in devenire

Mesajde lili777 » 14/04/2006 12:06

Daita...ma bucur nespus sa te avem printre noi....bine a-ti venit tu shi scumpa de Clair!!!Mai multe despre voi mi-a povestit site-ul vostru pe care nu l-am putut parasi timp indelungat...Bunatatea si grija Celui de Sus invinge orice mister pamintesc, de orice natura ar fi...Nu pot sa zic altceva decit ca eshti o mama superba si ca sunt cu adevarat onorata sa te cunosc!!! :master: :master: :master:

:pup: asta e pentru Claire din partea mea si a sotului meu...
liliana

miha1950
Bucatar Sef

Mesajde miha1950 » 14/04/2006 06:53

Acum am inchis site-ul vostru, Daita.Rareori mi se termina cuvintele...

Sunteti niste luptatori toti trei si sa va dea Dumnezeu putere sa puteti lupta mai departe.
Fetita ta are cei mai frumosi si expresivi ochi! :rugaciune:

roxanavmv
Bucatar de elita

Mesajde roxanavmv » 14/04/2006 08:33

Imi pare rau ca nu am intrat pe linkul tau decat astazi, si vreau sa iti spun ca fetita voastra este o minune, nu numai pentru voi, ci si pentru cei care i-au cunoscut povestea.
Nici nu stiu cum sa-ti spun cat de mult m-au impresionat pozele si randurile tale, si cat de mult va admir puterea de care ati dat dovada, curajul din privirea voastra si iubirea netarmurita ce se vede pe fetele tuturor.
Ii doresc lui Claire numai bucurii si zambete de aici inainte, ca se le aduca si in viata voastra neincetat. sa va dea Dumnezeu sanatate si pace in suflete.
Clara mea ar vrea sa-i trimita lui Claire o felicitare si i-am spus ca o sa te intreb cum e mai bine sa ti-o trimita.
Iar in legatura cu pozele din prima voastra vacanta... Stiu ca nu ne cunoastem, dar daca aveti timp si chef sa vedeti L.A., niste prieteni noi va asteapta aici si casa noastra va e deschisa oricand. Pupici multi la toti trei.

cara
antitalent culinar

Mesajde cara » 14/04/2006 10:19

ieri n-am putut sa vad site-ul(imi dadea o eroare..)
azi l-am vazut. acum, dimineatza.
cand am vazut poza postata aici, mi-am amintit de scrisoarea lui Garcia Marquez..,de ceea ce zicea el despre bucuria de a trai orice clipa..cu intensitate...(nu era cazul sa fac o astfel de conexiune); e extraordinar, mi-am zis, cat de fericit e copilul asta, ce stralucire poate sa aiba in ochisori..ce dar minunat e copilaria..perioada in care nu-ti camuflezi sentimentele nu le exteriorizezi rational, ci ele te invadeaza, iar restul omenirii se minuneaza, vazandu-le cum tasnesc din tine, ca inca exista..sentimente. maturizarea (un proces pe care ni-l asumam constient)e drumul pe care invatzam sa purtam masti(strambe, de cele mai multe ori).
daita, m-a frapat un pic zambetul tau(in aceeasi imagine). un pic prea larg ca sa fie autentic. si tristetea de dincolo de zambet.
am accesat site-ul ca sa vad si alte poze ..insa serverul mi-a dat in repetate randuri o eroare. azi am reincercat(instigata un pic de mesajele fetelor..)
m-am abtinut cu greu sa nu plang
dar probabil ca n-o sa ma pot abtine si dupa ce am sa inchid mesajul asta, care este recordul meu de tastare indelungata- il scriu de aproximativ o ora.

sunt sigura ca daca tratamentele urmate de Claire or sa fie dublate de credintza in Dumnezeu totul o sa fie bine.

:pup:

vesa angela
Incepator

Mesajde vesa angela » 14/04/2006 01:59

buna imi cer scuze ca nu v-am mai scris de mult .as vrea sa va trimit cateva poze cu puiutii mei
Fişiere ataşate
dscf0787_126.jpg
dscf0787_126.jpg (53.74 KiB) Vizualizat de 1943 ori

ramada
Incepator

salutare!!

Mesajde ramada » 14/04/2006 02:06

salutare !! eu sunt Loredana.........
ma pregatesc , ca noi toti de altfel pentru sfanta sarbatoare a Pastelui si vreau sa va salut si sa va urez un paste fericit, sanatate si numai bine... :clipocit:

Înapoi la “Mesaj de bun venit”