Gata - Am lansat noua versiune RC

Fiti la curent cu anunturile noastre si participati la ĂŽmbunatatirea site-ului prin efectuarea unor sondaje de opinie privitoare la propunerile noastre.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, andrei, Moderatori

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 09/05/2008 12:32

gata am vorbit cu vlad si il schimbam la loc :lol: glumesc :D

structura a fost gandita pana la cel mai mic detaliu. In primul rand e schimbata de aici si prima impresie - ca e peste mana - datorita obisnuintei; dar eu as propune un test - dupa o luna de la noua schimbare sa punem vechea versiune - sa vedeti care vi se pare mai logica.

privind zonele cheie acestea sau reorientat intr-o anumita masura. Acum centrul pentru membri este Contul Tau (ce va fi dezvoltat si mai mult in timp) pe cand pana acum Profilul utilizatorului era mai putin accentuat ca optiuni si informatii

suntem foarte atenti la feedback-ul vostru si va multumim pentru sugestii :hug:

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 14/05/2008 10:20

Pentru cei care folosesc IE6 este un mic bug destul de enervant - din cand in cand se taie o bucata din continut - ca rezolvare temporara un F5 (Refresh) - lucram sa rezolvam acest bug sacaitor :wink: :hug:

coraddo77
Incepator

Mesajde coraddo77 » 20/08/2012 04:04

Site-ul arata foarte bine!

Înapoi la “Anunturi si propuneri”