EVENIMENT :))

Coltisorul evenimentelor importante din viata noastra! Zile aniversare... onomastici... nunti ... botezuri ... Aici uram celor dragi tot ce le dorim !

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, adinush, octavian, Moderatori

iuliajewel
Bucatar de elita

EVENIMENT :))

Mesajde iuliajewel » 30/11/2011 11:36

Am primit cartile de bucate castigate!!!

Multumesc si promit sa va delectez cu dulciuri rafinate, numa' unul si unul :roll: :roll: :roll:

*Cartea cu cele 1000 de retete de dulciuri este atat de complexa si absolut meticulos tehnoredactata, cu amanunte si ponturi cu totul iesite din comun, incat, cu toate cunostintele mele culinare m-am vazut pusa in fata unor solutii inedite de preparare ale unor pufoshenii frantuzite de mare clasa :o

*Chiar daca nu le voi putea face, de cate ori voi avea ocazia voi strecura pe ici pe colo, pe la alte retete de dulciuri, ale altor fete, "secrete" care sa le ajute intru desavarsire.

PS Torturi ca ale lui pupi totusi nu sunt, asa ca tot ea ramane baza voastra :!:

cartederetete.ro
Bucatar

Mesajde cartederetete.ro » 30/11/2011 11:44

:P :P
Felicirari pentru carte,de abia astept sa vad ce minunatii o sa faci.
Nu va faceti griji ca va ingrasati. Iulia va ingrasa eu va ajut sa slabiti,doar il am pe Monti sub perna =))
http://cartederetete.ro

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 30/11/2011 05:07

Sa le vedem! :roll: :lol: :hug:
Imagine

Înapoi la “Evenimentele comunitatii”