discutii

Aici putem sa ne cunoastem. Cu ce va ocupati ce varsta aveti, hobiuri, familie, poze, unde locuiti.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

danielcozma391
Incepator

discutii

Mesajde danielcozma391 » 08/01/2013 11:30

Sa inteleg as vrea,ca nu pot posta o reteta fara a o sprijini cu fotografii?
Ma poate ajuta cineva cu o lamurire?Ofer multumiri in mod anticipat.
danielcozma391

xanora
Bucatar Sef

Re: discutii

Mesajde xanora » 08/01/2013 12:34

danielcozma391 scrie:Sa inteleg as vrea,ca nu pot posta o reteta fara a o sprijini cu fotografii?

Poti publica o reteta si fara fotografii, nu e obligatoriu, dar pentru concurs , in caz ca vrei s aparticipi, trebuie sa atasezi si fotografii.

Eu am o reteta sau doua fara , dar asa cum pe mine ma intereseaza sa arat produsul final, si celorlatli utilizatori le-ar place sa vada cum arata.Parerea mea. Crec ca Adi the admin te-ar lamuri mai bine.
xanora
"Eu sunt o-mperechere de straniu
Şi comun,
De aiurări de clopot
Şi frământări de clape -
În suflet port tristeţea planetelor ce-apun,
Şi-n cântece, tumultul căderilor de ape..." Ion Minulescu " Ecce homo"

danielcozma391
Incepator

Mesajde danielcozma391 » 08/01/2013 12:45

xanora scrie:
danielcozma391 scrie:Sa inteleg as vrea,ca nu pot posta o reteta fara a o sprijini cu fotografii?

Poti publica o reteta si fara fotografii, nu e obligatoriu, dar pentru concurs , in caz ca vrei s aparticipi, trebuie sa atasezi si fotografii.

Eu am o reteta sau doua fara , dar asa cum pe mine ma intereseaza sa arat produsul final, si celorlatli utilizatori le-ar place sa vada cum arata.Parerea mea. Crec ca Adi the admv
in te-ar lamuri mai bine.

Va multumesc inca o data pentru sfatul dat.Nu am pe cine apela.Asa ca ajutorul pe care mi-l dati i-mi este de folos

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 08/01/2013 12:53

Poti publica o reteta si fara fotografii, atat pe forum, cat si in cartea de bucate.

Insa, retetele propuse pentru cartea de bucate intra initial intr-o lista de asteptare, fiind aprobate in cateva zile. Abia dupa aprobare sunt vizibile.

Daca mai ai nevoie de informatii, iti stam la dispozitie. :flower: :flower: :flower:
Imagine

Înapoi la “Mesaj de bun venit”