Cunoastere

Aici putem sa ne cunoastem. Cu ce va ocupati ce varsta aveti, hobiuri, familie, poze, unde locuiti.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

yaya6
Bucatar de elita

Mesajde yaya6 » 11/04/2008 04:08

nu am probat nimic din bucataria lor,tocmai de aceea ti-am zis,sant curioasa sa incerc,daca nu imi place nu mai fac,ma lecuiesc de incercat retete noi,da branza chiar nu stiu nimic sant rele de tot??povesteste-ne cate ceva despre ei si traditiile lor,

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 11/04/2008 05:03

Cristina unde e reteta ca eu nu o vad ... cum se numeste ? esti sigura ca nu ai scris-o in cartea de bucate ?

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 11/04/2008 06:18

unde ai ous-o ? acolo sus unde scrie propune reteta ????? daca da atunci ai scris-o in cartea de bucate ...

dc ai scris-o aici la retete ilustrate -.mincare sau la retete preferate poate erau pozele prea mari si nu s-a salvat ..

ps
iti zic aici chiar dc nu are legatura cu subiectul .. e bine sa publici intii pe forum o reteta si apoi s ao copiezi incartea de bucate caci daca ai fotografii scrii linkul si se duc pozele direct in cartea de bucate ..

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 11/04/2008 07:06

la propune reteta inseamna ca ai scris reteta in cartea de bucate .. nu apare pina nu va fii aprobata de administratorii site.ului...
Deci nu ai scris-o in forum...
in forum tb sa urmezi pasii scrisi de mine sau de fapt pasii pe care i-ai urmat cind ai deschis subiectul asta doar ca deschizi alt capitol ( nu .. mesaj de bun venit .. )

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 11/04/2008 08:07

scuza-ma dar nu ne.am inteles .... ai trimis-o tot acolo precis pentru ca altfel apare instantaneu asa cum apar mesajele astea de le sctriem noi si cum a aparut subiectul asta CUNOASTERE ...

Deci cind o sa citesti mesajul asta o sa vezi deasupra lui scris cu rosu /poertocaliu : Forum Index

* dai click pe el si iti va arata toate capitolele ...

* alegi in functie de ceea ce vrei sa scrii capitolul potrivit ( scrie unde vrei ca iti mut eu subiectul unde trebuie dc nu a nimerit bine )

* dai click pe numele capitolului ales ...

* se va schimba fereascta si vei vedea toate discutiile din acel capitol in ordine dupa cum au fost introduse

* intre titlul capitolului si restul discutiilor gasesti un buton rosu CREEAZA SUBIECT NOU dai clic pe el si de aici totul e usor ( sau macar am mai scris eu o data mai sus)

roxanavmv
Bucatar de elita

Mesajde roxanavmv » 12/04/2008 07:16

Bine ai venit, Cristina :flower: !

Înapoi la “Mesaj de bun venit”