Cum vi se pare noua imagine a Buletinul Informativ RC?

Fiti la curent cu anunturile noastre si participati la ĂŽmbunatatirea site-ului prin efectuarea unor sondaje de opinie privitoare la propunerile noastre.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, andrei, Moderatori

adi
RC Admin
RC Admin

Cum vi se pare noua imagine a Buletinul Informativ RC?

Mesajde adi » 25/06/2012 12:37

Dupa ani de zile in care Buletinul Informativ ne-a obisnuit cu aceeasi structura si aceleasi culori, a venit momentul sa facem o schimbare si sa aducem si newsletterul la o forma apropiata de layoutul site-ului.

Daca nu sunteti abonati la Buletinul Informativ, sau daca nu l-ati primit saptamana trecuta, il puteti citi si la adresa:

http://www.reteteculinare.ro/_newsletter/

Cei ce doresc sa se aboneze la newsletter-ul nostru saptamanal, o pot face si fara a fi membri RC inregistratii, la adresa:

http://www.reteteculinare.ro/newsletter/

Asteptam impresiile voastre despre aceasta schimbare :) :hug: :flower:

:party: :party: :party:
Fişiere ataşate
newsletter-reteteculinare.jpg
newsletter-reteteculinare.jpg (492.35 KiB) Vizualizat de 3287 ori

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 25/06/2012 04:41

Am vazut schimbarea :D ....cum mi se pare???? ...imi place dar.....cu greseli :wink: =)) reteta saptamanii " sandwich vegetarian" si poza de la frigarui??? :wink: :P :P

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 25/06/2012 05:01

:bum: :P =)) Data asta am dat-o serios in bara! :D
Cred ca m-am uitat de vreo 100 ori pe el de cand m-am apucat sa il editez si pana l-am trimis - verificari linkuri, poze, text etc. Dar normal poza cea mai mare - barna din fata ochilor nu am observat-o :bum: :badday: :master: :master: :master:

Cred ca am nevoie si eu de un concediu! :lol: Mii de scuze - si de data viitoare nu se mai intampla! :lol: Asta e newsletter de ala de pus la colectie - ca un timbru cu greseala! :P :peace:

Înapoi la “Anunturi si propuneri”