Chifle cu ceapa

Ati renuntat la carne, iar retetele vegetariene pe care le cunoasteti sunt cu mult mai gustoase decat cele cu carne? Aici va puteti Împartasi cunostintele in materie de mâncaruri vegetariene si puteti sublinia meritele acestui tip de alimentatie.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

d_dana_a
Bucatar de talie internationala

Mesajde d_dana_a » 23/11/2014 08:30

lucia_bp scrie:Chiar zilele trecute am facut o painita cu ceapa...Tare mult ne-a placut :peace: Cu siguranta ca si chiflele tale sunt nemaipomenit de bune :buuun: :buuun: :buuun:

:hug: :hug: :hug:

Multumesc.....intradevar ...ceapa este foarte gustoasa in paine...si nu numai :wink:
:hug: :pup: :flower:
Imi place sa gatesc...
Imagine

d_dana_a

Mesajde d_dana_a » 23/11/2014 08:31

nicoleta64 scrie:Ce bine arata...ce pufoase ti-au iesit ! =D> Super bune cu ceapa...pe gustul meu. :buuun: :roll:

Multumesc :hug: :pup: :flower: ...si mie imi place combinatia asta :wink:
Imi place sa gatesc...

Imagine

d_dana_a

Mesajde d_dana_a » 23/11/2014 08:32

alejoe scrie:Ma servesc si eu , frumoase chifle ai facut Dana felicitari =D> =D> :master: :master:

Multumesc :hug: :pup: :love: :flower: ...ma bucur ca iti plac :love: :love: :love:
Imi place sa gatesc...

Imagine

Danieluta
Expert in arta culinara

Mesajde Danieluta » 23/11/2014 08:35

Danuta frumoasa,ma servesc si eu cu o chifla,ca tare frumos arata... :roll:

:hug: :pup: :flower:

antoniah
Expert in arta culinara

Mesajde antoniah » 23/11/2014 08:40

=D> pentru chiflutele acestea rumene si frumoase. Mi-am amintit o clipa de interviul tau de pe RC. :vis: Mi-a fost drag atunci sa vad ca avem in comun dragostea fata de paine. FELICITARI Danuta pentru chiflutele aromate si frumoase pe care le-ai pregatit! Te pup. :hug:

d_dana_a

Mesajde d_dana_a » 23/11/2014 08:46

antoniah scrie:=D> pentru chiflutele acestea rumene si frumoase. Mi-am amintit o clipa de interviul tau de pe RC. :vis: Mi-a fost drag atunci sa vad ca avem in comun dragostea fata de paine. FELICITARI Danuta pentru chiflutele aromate si frumoase pe care le-ai pregatit! Te pup. :hug:

Multumesc :hug: :pup: :love: :flower:
Intradevar imi place foarte mult sa pregatesc paine,mai ales sa o framant :wink: ...dupa cum am spus si in interviu prima mea reteta pe care am facut-o a fost o painica.
Dar din pacate nu prea am timp sa fac...dar din cand in cand ma mai razvat :wink:
Imi place sa gatesc...

Imagine

Înapoi la “Bucatarie vegetariana”