buna

Aici putem sa ne cunoastem. Cu ce va ocupati ce varsta aveti, hobiuri, familie, poze, unde locuiti.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

danapop12
Incepator

buna

Mesajde danapop12 » 03/12/2009 02:54

Eu sunt ceva mai noua printre voi...
Am dat de site-ul vostru intamplator, deoarece intr-o zi nu mai stiam ce sa gatesc si m-am gandit ca voi gasi ceva interesant aici. Asa ca mi-am facut cont.
Mi se pare o idee foarte buna, pentru ca mai ramai in pana de idei adeseori si ai de unde sa te inspiri :wink:
As vrea sa stiu cat mai multe despre acest site, ca de exemplu cum pot posta si eu retete si chestii de acest gen.

Va multumesc.
Tineti-o tot asa!

adry
Bucatar de elita

Mesajde adry » 03/12/2009 03:58

Dana, bine ai venit in marea familie a RC!!!
Daca vrei sa postezi retete este foarte simplu!
Trebuie sa faci "click" pe FORUM (il gasesti in bara de sus)! O sa se deschida un fel de cuprins cu toate argumentele forumului!
Vezi unde se incadreaza reteta pe care vrei s-o propui (ex: retete ilustrate mancaruri, retete ilustrate dulciuri, retete vegetariene sau reteta preferarata daca e fara poze)
Intri si o sa gasesti scris cu rosu, sus in coltul din dreapta al paginii respective : "creaza subiect nou"!
Faci "click" cu moussul acolo si se va deschide formularul unde poti sa-ti scri reteta, apoi o trimiti!

d_dana_a
Bucatar de talie internationala

Mesajde d_dana_a » 03/12/2009 04:04

Bine ai venit ... :hug: Ai facut o alegere buna ca te-ai alaturat acestui site,eu nu m-am logat de mult dar sunt foarte multumita,am invatat multe lucruri noi de aici :pup: ,dar in schimb imi pare rau ca nu l-am descoperit de mult... :pup: :flower:
Imi place sa gatesc...
Imagine

lucia_bp
campion la gatit
campion  la gatit

Mesajde lucia_bp » 03/12/2009 06:11

Bine ai venit !
Sper sa te simti bine in familia noastra si daca ai nevoie de ajutor este suficient sa dai o strigare !
:flower: :flower: :flower: :flower: :flower:
"Un gram de practica valoreaza cat o tona de teorie.
Iar un graunte de imaginatie face mai mult decat un car de practica"
-Legea lui Bookev-

Înapoi la “Mesaj de bun venit”