Borani cu sfecla

Ai constatat ca greutatea ta a scapat din frau? Sau tocmai ai obtinut greutatea visata in urma unei cure de slabire eficiente? Aici poti posta cum ai reusit sa slabesti sau poti citi cum ai putea sa slabesti cat mai sanatos si eficient.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 08/04/2011 07:03

Salatica asta e una din favoritele mele :buuun: ....cand am sfecla si menta in gradina o pregatesc mereu.....uite aici si reteta mea....aproape ca si a ta este :hug:
Fişiere ataşate
001 salata de sfecla.jpg
001 salata de sfecla.jpg (78.29 KiB) Vizualizat de 1494 ori

Danieluta
Expert in arta culinara

Mesajde Danieluta » 10/04/2011 08:49

Imi face cu ochiul salata asta,pare a fii foarte buna si racoritoare... :buuun:
Am s-o incerc si eu cit de curind :!:
Pupi,multumesc pentru reteta,mai precis pentru cum se coace sfecla la cuptor... :pup: :flower:

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 10/04/2011 10:27

Danieluta, cu multa placere...sper sa nu se supere mitinita ca am pus reteta mea aici....este aproximativ ca si a ei ...doar unele mici diferenta ( de gust) ....ce mi-=a placut la reteta asta si m-a atras este modul de coacere a sfeclei.....este foarte aromata pregatita asa.....

cartederetete.ro
Bucatar

Mesajde cartederetete.ro » 10/04/2011 11:53

pupi scrie:Danieluta, cu multa placere...sper sa nu se supere mitinita ca am pus reteta mea aici....este aproximativ ca si a ei ...doar unele mici diferenta ( de gust) ....ce mi-=a placut la reteta asta si m-a atras este modul de coacere a sfeclei.....este foarte aromata pregatita asa.....

Doamne,cum sa ma supar! :hug: :hug: :hug: o sa incerc si eu cu chimion,ca imi suna bine. Am mai facut o salata de morcovi cu chimion si putina scortisoara,a fost super!!! sa ma uit daca am postat-o pe undeva :hug: :hug:
http://cartederetete.ro

Înapoi la “Cure de slabire”