Bine ai venit Andreea Caroline!

Aici putem sa ne cunoastem. Cu ce va ocupati ce varsta aveti, hobiuri, familie, poze, unde locuiti.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

antoniah
Expert in arta culinara

Bine ai venit Andreea Caroline!

Mesajde antoniah » 25/11/2013 10:24

Incep sa scriu intr-o sectiune destinata in mare parte noilor veniti. Fac o exceptie, desigur pentru ca eu ma simt aici ”acasa” si voi toate sunteti parte din viata mea de zi cu zi.

Randurile mele vin sa ii spuna Andreei Caroline BUN VENIT! :flower: :flower: :flower: Desi nu ne-am vazut niciodata marturisesc ca ii urmaresc cu drag retetele si fotografiile. Mi-am spus de fiecare data vazandu-le ca are ”ceva” special, mult talent si daruire in bucatarie!

Ma bucur mult Andreea ca esti alaturi de noi! :hug:

andreea_caroline
Incepator

Re: Bine ai venit Andreea Caroline!

Mesajde andreea_caroline » 04/12/2013 09:04

antoniah scrie:Incep sa scriu intr-o sectiune destinata in mare parte noilor veniti. Fac o exceptie, desigur pentru ca eu ma simt aici ”acasa” si voi toate sunteti parte din viata mea de zi cu zi.

Randurile mele vin sa ii spuna Andreei Caroline BUN VENIT! :flower: :flower: :flower: Desi nu ne-am vazut niciodata marturisesc ca ii urmaresc cu drag retetele si fotografiile. Mi-am spus de fiecare data vazandu-le ca are ”ceva” special, mult talent si daruire in bucatarie!

Ma bucur mult Andreea ca esti alaturi de noi! :hug:

Abea acum am vazut mesajul :D ... Iti multumesc tare mult pentru complimente.Pentru mine,ca incepatoare conteaza enorm de mult >:D< :love: :flower:

Danieluta
Expert in arta culinara

Mesajde Danieluta » 04/12/2013 09:15

Bine ai venit pe RC,Andreea! Ma bucur mult sa te cunosc si sa ma inspir din retetele tale... :hug: :pup: :flower:

d_dana_a
Bucatar de talie internationala

Mesajde d_dana_a » 04/12/2013 09:27

Bine ai venit :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Fişiere ataşate
welcome_1.jpg
welcome_1.jpg (32.03 KiB) Vizualizat de 5072 ori
Imi place sa gatesc...
Imagine

andreea_caroline
Incepator

Mesajde andreea_caroline » 04/12/2013 09:48

Danieluta scrie:Bine ai venit pe RC,Andreea! Ma bucur mult sa te cunosc si sa ma inspir din retetele tale... :hug: :pup: :flower:

:love: :love: :love:

andreea_caroline
Incepator

Mesajde andreea_caroline » 04/12/2013 09:50

d_dana_a scrie:Bine ai venit :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
:master: :hug: :love:

:hug: :love: :hug: :pup:

inna_tina
Bucatar

Mesajde inna_tina » 24/12/2013 02:29

Chiar daca e cu intarziere... vreau sa ti spun, bine ai venit!!! :flower: :flower: :flower:
Tina Chl

Înapoi la “Mesaj de bun venit”