Bad Barbie

Aici putem sa ne cunoastem. Cu ce va ocupati ce varsta aveti, hobiuri, familie, poze, unde locuiti.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

bad barbie
Incepator

Bad Barbie

Mesajde bad barbie » 21/03/2006 05:53

Eu sunt o persoana care intra pe acest site de f multa vreme. Mi-am facut mai demult un user si am pierdut parola. Asa ca am preferat sa imi fac azi altul, a carui parola am notat-o in agenda si nu o voi mai pierde cel putin pana la anul...cand schimb agenda :sfant: .
Ma reinventez...cum ii spuneam odata cuiva...periodic.
Sunt o tipa de 30 de ani din Bucuresti, cu parul negru si oki caprui. Sunt rea (joia, sambata si primavara sunt mai buna) cea mai mare parte a timpului.
Sunt un dezastru in bucatarie si ma bucur ca Austriaca, Theodora, Angelique sunt aici, pentru ca de la ele sigur am ce invata. Evident ca si de la ceilalti useri, dar le-am enumerat pe ele pentru ca le stiu....din alte...spatii.
Chiar daca nu voi fi un user de care sa va impiedicati pe la toate subiectele, va voi urmari din umbra si voi ataca, atunci cand subiectul imi va placea sau voi avea nelamuriri.

angelique
Bucatar de elita

Mesajde angelique » 21/03/2006 05:59

bine ai venit ,papusico!
Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede

miha1950
Bucatar Sef

Mesajde miha1950 » 21/03/2006 06:08

Bine ai venit!
In ulltimul timp ne face mare placere sa va primim in randul nostru pe cele care va stiti din alte spatii(eu sunt cealalta varianta:urmaresc din umbra spatiul respectiv). :hug: Dar s-a intamplat ceva pe-acolo?

cara
antitalent culinar

Mesajde cara » 21/03/2006 06:47

orice s-a intamplat in alte spatii, a fost de bun augur!
bine ai venit !
:)

Ion Martha
Incepator

Mesajde Ion Martha » 21/03/2006 07:21

Bun venit! =D>
martha

zuli
Incepator

Mesajde zuli » 22/03/2006 11:27

Bine ai venit !! :hug: acel site nu a mers citeva zile
si eu recunosc citeva fete sper sa fiti la fel de creative ca acolo
aici imi place sa ma fac cunoscuta ,acolo sa stau sa ma uit :wink:
Zuli
inteleptul nu spune ce stie ,iar prostul nu stie ce spune

Austriaca
Incepator

Mesajde Austriaca » 22/03/2006 01:59

Bine ai venit, reao! O lebada, ceva? :lol:
:pup:

bad barbie
Incepator

Mesajde bad barbie » 22/03/2006 02:13

:hug: va multumesc tuturor pentru urarile de bun venit. deja ma simt foarte bine aici.
aseara insa m-am chinuit vreo 2 ore sa imi caut/instalez un avatar care sa ma reprezinte. cand in sfarsit l-am gasit si mi-am zis "asta e! gata! mor cu el de gat" a trebuit sa il micsorez pana la sub 6kb si cand era mic mic mic si deja urat, numarul de pixeli era peste 80*80.
ca urmare, am clacat si m-am gandit sa intreb si io ca moromete, fara a supara, sper, administratoriii si moderatorii site-ului, daca nu se poate mari dimensiunea avatarului? caci al meu, asa micsorat e prea puricos si nu vede nimeni ce frumos avatar am.
p.s. acum nu am nici un avatar, nu pt ca l-as fi micsorat pana l-am facut sa dispara, ci pt ca mi s-a terminat rabdarea ieri cand am vazut ca trebuie sa ii mai micsorez din pixeli ...si din frumos ce era ..ajunsese ceva meschin si indefinit. :vis:

bad barbie
Incepator

Mesajde bad barbie » 22/03/2006 02:22

Austriaca scrie:Bine ai venit, reao! O lebada, ceva? :lol:
:pup:

:roll: oau stii ca aviara e pe langa Bucuresti? pe la Magurele cica... in curand pe ecrane o sa patrunda si B si sa te tii atunci disparitii de lebede si alte zburatoare... si sa nu ma mai arati pe mine ca vinovata ca io pasarele care stranuta nu servesc. una e o ceafa de lebada vieneza, sanatoasa, la gratar si altceva o ceafa de gaina stranutatoare si mucoasa, de la noi. :pup:

Înapoi la “Mesaj de bun venit”