Aparat foto

Cunoasteti mici trucuri usor de realizat, dar care fac diferenta dintre o mancare reusita si una esuata? Prezentati-le aici pentru cei care nu au reusit inca sa le descopere singuri. De asemenea daca aveti nelamuriri privind anumite retete veti primi ajutor din partea membrilor comunitatii.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

black_sweet_crush
Bucatar

Aparat foto

Mesajde black_sweet_crush » 07/09/2010 03:44

Fetelor,poate nu e sectiunea potrivita,dar sigur e util in bucatarie : aparatul foto.
Saptamana trecuta am citit la una din sectiuni, una din fete era necajita ca aparatul nu e prea bun si vrea unul nou si mai performant.Nu am timp acum sa merg la fiecare topic sa vad care si cum,dar daca dati de 'adrisant' :) , spuneti-i ca poate asta o ajuta fmag.ro. Fratele meu se ocupa personal de treaba asta si din cate stiu, a ajutat-o si pe Thea :pup: sa-si aleaga unul.
Va pupam pe toate :pup: :flower: .

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 07/09/2010 08:07

Mersi draga mea....se poate sa fi fost vorba de mine si de Yafa, noi doua am avut o comversatie de genul asta pe Rc ,,,,dar amandoua traim in diaspora :clipocit: mersi de informatie. :hug: ....( acuma ma gandesc daca au mai fost si alte fete care au vorbit de asa ceva????) :? :? :? :?

Înapoi la “Sfaturi utile in bucatarie”