Anunt

Fiti la curent cu anunturile noastre si participati la ĂŽmbunatatirea site-ului prin efectuarea unor sondaje de opinie privitoare la propunerile noastre.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, andrei, Moderatori

cara
antitalent culinar

Mesajde cara » 08/09/2006 07:21

:P Nally, esti teroare!! Nu ma pot abtine sa nu-ti zic =)) ! Nu degeaba esti tu inima site-ului :pup: :hug: Sunteti siguri ca nu sunteti cu totii frati, ca prea ganditi la fel..?!

Nally sper ca nu ti-a fost intr-adevar rau de la suberec..
Daca ne arati macar o poza de la mare cu tine sau cu micutul tau cu ochi superbi + marea +/-(optional) suberec, promit sa scriu pana la 2000 de mesaje in care sa bat mai putin campii ca pana acum.
In caz contrar, o sa scriu cum zicea Andrei, pana la ..1100, ca si asa vad ca nu ma pot abtine. Era mai misto sa scriu pana la 1001, ca tare mi-a placut mie desenul ala animat cu dalmatienii..

ps: recunosc, noaptea trecuta am dormit mai prost, mai sincopat ca in noptile anterioare.. :cascat: si acum scriu ca bezmetica al 1011 mesaj..instigata de Nally; ca daca nu zicea fata asta nimic, poate ca stateam in banca mea pana la ora 7, cand tre sa plec.. Dar asta e, fac prostiile matinal :blushing: +
:cafea: (care, fie vorba intre noi, e tot o prostie, pentru ca medicul mi-a interzis sa beau..acum ... :cascat: muuulta vreme..)
also..la 6 si 15 minute..., matinal deci, ce credeti ca fac eu??? beau cappuccino (strict interzis) si scriu pe site(desi am zis ca..... :? )<= nu seamana treaba asta cu o dubla-dependentza de toata frumusetea?? :? :x :idea:

Ioana
Bucatar Sef

Mesajde Ioana » 08/09/2006 10:34

eram sigura ca o sa cedezi la asa rugaminti :) ...eu stateam si urmaream cum creste numarul mesajelor...si pandeam cand depasesti limita. ce ma bucur ca nu ne-ai parasit :hug:

angelique
Bucatar de elita

Mesajde angelique » 08/09/2006 10:09

:pup: :pup: :pup: :pup: :pup: :pup: :hug: :flower:
Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede

Nally
Bucatar

Mesajde Nally » 10/09/2006 12:19

Mey fata draga ma bucur ca nu m-am inselat in privinta ta! :hug: :pup: Si mai lasa cu numaratul mesajelor... ca nu pica bine! :wink:

Ai grija la cafea! :pup:

Am sa pun si poza cu noi la mare... daca gasesc una mai decenta :blushing:
''Incepe ce poti face, sau ce poti visa: indrazneala are geniu, putere si magie...'' J. W. von Gheothe

www.retete-apetisante.ro

orologiul
Incepator

CARA MIA

Mesajde orologiul » 10/09/2006 12:29

TU AI FOST SALVAREA MEA,ASA AM GASIT SITE-UL ACESTA CAUTAM IN DISPERARE RETETA DE SUBEREC,SOTUL MEU ESTE TURC DIN CONSTANTA SI IMI CEREA SUBEREC. :shock: DAR EU NU AVEAM IDEE CE ESTE SUBERECUL.DECI M-AI SALVAT :sfant: ESTI UN INGER TE PUP SI SPER SA MAI VB
ADRESA MEA DE MESSENGER ESTE monica_stefan2002 daca vrei sa luam legatura te astept :hug:

nebunia
Bucatar in devenire

Mesajde nebunia » 10/09/2006 03:53

Bai Cara viu sa te iau la bataie, cum adica nu mai scrii cand ajungi la 1100? :twisted: Ca eu oi fi mare bucatar, dar mereu mi-a facut placere sa vin si eu pe aici, sa aberez in stilul caracteristic mie, povestindu-va vreo poveste idioata si punand nush ce muzica. Pai un forum este facut sa existe cat mai variatzi useri si daca se poate sa nu se asemene mult ci sa se completeze frumos. :flower:

Eu zica ca tu ai fi o piesa lipsa si nu ar mai fi complet acest forum. Asa ca bataitza daca itzi mai trec idei din astea. :bum: :bum:

adinush
Bucatar in devenire

Mesajde adinush » 10/09/2006 11:42

Deci de aia nu mi-ai raspuns la evenimente,dupa ca ca am intrat special ca sa-ti spun ce face bebelina...bineeee :rusine: :rusine: :rusine:

Înapoi la “Anunturi si propuneri”