aniversare

Coltisorul evenimentelor importante din viata noastra! Zile aniversare... onomastici... nunti ... botezuri ... Aici uram celor dragi tot ce le dorim !

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, adinush, octavian, Moderatori

roxanavmv
Bucatar de elita

Mesajde roxanavmv » 16/10/2006 08:53

La multi ani Liliana, sa va dea Domnul sa imbatraniti impreuna fericiti ca si azi, cu cat mai putine greutati si cat mai multe impliniri.
Cat despre copii, are dreptate Nally, esti o eroina. :flower: pentru o sotie si mamica minunata.

liliana
Incepator

raspuns de la liliana

Mesajde liliana » 17/10/2006 01:07

[quote="roxanavmv"]La multi ani Liliana, sa va dea Domnul sa imbatraniti impreuna fericiti ca si azi, cu cat mai putine greutati si cat mai multe impliniri.
Cat despre copii, are dreptate Nally, esti o eroina. :flower: pentru o sotie si mamica minunata.[/quot multumesc si tie ptr toate urarile de bine. :hug:
liliana baiceanu

Nally
Bucatar

Mesajde Nally » 17/10/2006 12:32

Liliana bun venit pe forum! :flower:
Sa iti traiasca puii si sa va aduca numai bucurii! :love: Energie pentru ei numai tu stii cum si de unde ai! Bravo mamica iubitoare! :pup:

P.S. Roxanelu te pupic! :pup: numai ca m-ai confundat cu Bertha la "mama eroina" :) Pupa-ti frumoasa din partea mea! :pup: :love:
''Incepe ce poti face, sau ce poti visa: indrazneala are geniu, putere si magie...'' J. W. von Gheothe

www.retete-apetisante.ro

liliana
Incepator

raspuns de la liliana

Mesajde liliana » 17/10/2006 01:05

[quote="Nally"]Liliana bun venit pe forum! :flower:
Sa iti traiasca puii si sa va aduca numai bucurii! :love: Energie pentru ei numai tu stii cum si de unde ai! Bravo mamica iubitoare! :pup:

P.S. Roxanelu te pupic! :pup: numai ca m-ai confundat cu Bertha la "mama eroina" :) Pupa-ti frumoasa din partea mea! :pup: :love:
[/quote ] MA BUCUR CA AM GASIT ACEST SIT.SI AM SI EU CU CINE VB.CA TREABA AM TOATA ZIUA.ENERGIE AM DE NEVOIE.AS STA TOATA ZIUA SA VB. CU VOI DAR.........NU PREA AM TIMP DE MINE DE NEVOILE MELE PERSONALE.4 SUNT LA SCOALA UNA LA GRADINITA IAR EU CU STEFAN RAMAN ACASA(IA IESIT DEJA UN DINTISOR SI ESTE CAM AGITAT)DE LA ORA 12 INCEP SA INTRE PE USA PE RAND.IN ACEST TIMP LAS USA LA INTRARE DESCHISA =)) CA NU MAI ARE ROST SA O INCHID CA SI ASA ESTE CAM SUBREDA.SI STAU SA LE SERVESC CU MANCARE.PE LA ORA14 VINE SI SOTNL SI DAI ENERGUE LILIANA . DAR CATE ODATA IMI VINE SA O IAU RAZNA DAR SUNT AI MEI TOTI SI MENIREA MEA DE MAMA ESTE SA LE PORT DE GRIJA. MERSI PTR URARI PE PUP. TRE SA FUG LA BUCATARUE CA AM MANCAREA PE FOC CUM O TERMIN DE FACUT CUM E GATA DE MANCAT. ASTA E. :hug:
liliana baiceanu

nebunia
Bucatar in devenire

Mesajde nebunia » 18/10/2006 03:51

La multzi ani, Liliana si bine ai venit printre noi.
Nu am stiut ce sa-tzi pun asa ca m-am gandit sa-tzi ofer o melodie cu o tiza a ta: Liliana Nikiteanu care canta impreuna cu Oliver Widmer in "Il core vi dono" from Mozart's (da click pe textul grena)

si un buchet de flori sa-tzi alegi tu ce-tzi place.
Fişiere ataşate
post-10626-1145122898.jpg
post-10626-1145122898.jpg (33.68 KiB) Vizualizat de 2296 ori

Înapoi la “Evenimentele comunitatii”