Angajam bucatar si ajutor de bucatar

Daca reprezinti o firma (restaurant, club, pensiune, etc.) care cauta personal care are legatura cu domeniul culinar puteti sa postati ofertele dumneavoastra in acest forum.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, andrei, octavian, Moderatori

greekfood
Incepator

Angajam bucatar si ajutor de bucatar

Mesajde greekfood » 17/07/2011 03:23

Restaurant mic in Centrul Vechi al Capitalei cautam personal pentru bucatarie greceasca (bucatar cu diploma si ajutor de bucatar), cu experienta in domeniu si care sa fie serios. Daca nu ati mai gatit greceste, nu-i nimic, deja avem retetele si sunt foarte usor de preparat. Salariul oferit este negociabil si avantajos.
Asteptam un semn de la dumneavoastra la 0729.729.075

dutualin
Incepator

Re: Angajam bucatar si ajutor de bucatar

Mesajde dutualin » 03/03/2012 07:38

buna ziua numele meu este dutu alin alexandru si as fi interesat de postul dumneavoastra de ajutor de bucatar pot spune ca am o diploma in turism si alimentatie ma adaptez usor cunostiinte foarte bune de limba engleza si de comunicare as vrea sa imi dati sansa sa va demonstrez ca pot fi omul de care aveti nevoie pot fi contactat la adresa alin_kid21@yahoo.com va multumesc si sper sa putem colabora

magiras
Incepator

bucatar chef

Mesajde magiras » 23/11/2012 11:16

buna ziua. sunt bucatar cu 12 ani experienta de lucru in bucataria greceasca si internationala. posed retete propii,cat si retete autentice traditionale grecesti si internatiuonale(franta italia) am 37 ani si lucrez menu gurmet a la carte patiser, cofetar. execut meniu nunti, botezuri sau. orice eveniment. sunt interesat de anuntul dumneavoastra.pot fi contactat la tel. 0751855700 romania sau 00306944471049 grecia ,eventual valentino_hellas@yahoo.com. va multumesc

Înapoi la “Angajez bucatar / ospatar / etc.”