Am lansat T5.ro - publicare statistici Google Analytics

Fiti la curent cu anunturile noastre si participati la ĂŽmbunatatirea site-ului prin efectuarea unor sondaje de opinie privitoare la propunerile noastre.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, andrei, Moderatori

adi
RC Admin
RC Admin

Am lansat T5.ro - publicare statistici Google Analytics

Mesajde adi » 01/11/2009 10:37

Ieri am lansat un nou proiect marca Evolutica: http://t5.ro , un serviciu de publicare statistici Google Analytics.

El vine ca alternativa la sistemele traditionale (Trafic.ro, SATI etc.) si permite proprietarilor de site-uri ce au monitorizare Google Analytics sa isi publice statisticile intr-un clasament public.
Imagine

Leila
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde Leila » 01/11/2009 11:20

:? nu stiu zau ce se intampla dar cand dau clik acces imi apare urmatorul mesaj

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'GAPI: Failed to request account data. Error: "No Analytics account was found for the currently logged-in user"' in /home/t5ro/public_html/_lib/gapi/gapi.class.php:92 Stack trace: #0 /home/t5ro/public_html/_app/_models/inscriereModel.php(73): gapi->requestAccountData() #1 /home/t5ro/public_html/_app/_models/Model.php(32): inscriereModel->index() #2 /home/t5ro/public_html/index2.php(81): Model->__construct() #3 {main} thrown in /home/t5ro/public_html/_lib/gapi/gapi.class.php on line 92

:?:

Poate nu fac eu ceva bine ????

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 01/11/2009 01:30

Lia, iti trebuie sa iti faci cont de Google Analytics pe contul de Google si sa iti inregistrezi site-ul acolo (inclusiv sa pui codul lor de monitorizare)
Imagine

Leila
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde Leila » 01/11/2009 03:32

:paguba: cred ca am reusit :D am facut cont pe google analytics, apoi am introdus codul generat de ei , m-am inscris apoi pe T5 , am obtinut si de acolo un cod :paguba: e introdus si pe acela :o cred ca acum e ok :P

mersi pentru initiere :pup: :hug:

Înapoi la “Anunturi si propuneri”