Am lansat noua versiune Retete Culinare!

Fiti la curent cu anunturile noastre si participati la ĂŽmbunatatirea site-ului prin efectuarea unor sondaje de opinie privitoare la propunerile noastre.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, andrei, Moderatori

nicoleta64
Bucatar de talie internationala

Mesajde nicoleta64 » 20/02/2011 07:04

Si mie imi plac schimbarile facute ,super ! =D> :flower:

Adi ,inclusiv avatarul tau! :lol:

Danieluta
Expert in arta culinara

Mesajde Danieluta » 20/02/2011 07:07

Imi place noua versiune,este mai vesela... =D> :party:

sabina1609
Bucatar

Mesajde sabina1609 » 20/02/2011 07:37

Foarte faina noua hainuta! Felicitari!
=D> =D> =D>

PS. Dimineata am mai scris un mesaj la acest subiect, insa nu a aparut.

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 20/02/2011 08:37

Am facut turul de onoare porima data...cum am deschis computerul am vazut noutatea...o asteptam , eram cu ochii mereu deschisi....fain, supe fain, mai usorde cautat, de gasit, parca mai multe detalii colorit....imi place , felicitari pentru reusita, felicitari pentru munca depusa.....turul de onoare a fost facut in pasi rapizi...ma duc acuma mai pe indelete....pana revin , dansati putin :D :party: :party: :party:

http://www.youtube.com/watch?v=5AfTl5Vg73A

d_dana_a
Bucatar de talie internationala

Mesajde d_dana_a » 20/02/2011 09:38

Foarte faina =D> =D> =D> , de cand nu am mai intrat s-au facut multe modificari pe aici... :flower:
Imi place sa gatesc...
Imagine

Leila
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde Leila » 21/02/2011 12:24

vlad scrie:Ne bucuram ca va place noua "hainuta" cum bine zicea Leila. Mai sunt mici erori dar pe parcursul zilelor ce urmeaza le vom rezolva. Sper ca noua intrefata de utilizator sa va faca cautarile si interactiunea mai placuta. Sper ca ati gasit zona de unde se schimba temele :D O sa fac un video/clip in cateva zile cu toate schimbarile de pe site :D

Ar fi fain sa existe mai multe optiuni la aceste teme :vis: , nooo bine , bine :D ma multumesc si cu acestea :flower: dar vorba aia , imediat bate la usa primavara :D

Am gasit , cum sa nu 8)

:flower:

iuliajewel
Bucatar de elita

Mesajde iuliajewel » 21/02/2011 07:35

:o CE DE SCHIMBARI, CE SURPRIZA!!!

Imi plac si schimbarile si surprizele - in general - dar eu avand niste rafuieli cu RDS-ul, nici macar nu am stiut ce aveti de gand; va dati seama ce spaima am tras cand am deschis si nu mi-am recunoscut "apartamentul" =)) - cheia s-a potivit in broasca dar cineva remobilase casa in absenta mea :?

Ma duc repede la bucatarie sa vad, acolo ce mi-ati facut :?:

=D> =D> =D> :flower: :flower: :flower: :party: :party: :party:

alinaraluca2000
Bucatar

Mesajde alinaraluca2000 » 21/02/2011 08:38

:shock: mda, arata mai modern, dar, deocamdata ma cam pierd pe aici
ImagineImagineImagine

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 21/02/2011 12:26

Ma bucur ca va place noua versiune :) :hug: :flower: :party:

Au aparut cateva schimbari in noul RC. Poate cele mai importante sunt legate de profil:

* fiecare utilizator poate sa isi aleaga o tema vizuala (deci daca nu va place versiunea default aveti optiuni :) )

http://www.reteteculinare.ro/optiuni_membri/#tema

Aici selectati o optiune din lista si backgroundul se va schimba (ea va ramane asociata contului dvs chiar daca nu sunteti logati)

* a fost schimbat sistemul de calcul al rank-urilor (inainte punctajul era calculat doar dupa mesajele din forum) , acum se iau in considerare concursurile castigate, retetele saptamanii, filmuletele prezentate, retetele postate, numarul de retete cu poze, voturile mari acordate retetelor, numarul de salvari ale retetelor etc). Puteti vedea si o lista cu membrii RC dupa activitate

http://www.reteteculinare.ro/utilizator/

Au fost schimbate si rank-urile (6 la numar)

* aveti posibilitatea de a avea o lista de persoane favorite (ce va plac cum gatesc) si o data ce adaugati pe cineva in aceasta lista, sa urmariti si in profil daca au postat ceva in ultima perioada, pentru a nu le pierde mesajele/retetele publicate

* o noua optiune de a publica un sumar al "Blogului personal" - Daca aveti un blog culinar il puteti propune in lista noastra pentru a prelua zilnic un sumar a ce postati pe el. Puteti primi si cate o steluta de la fiecare membru pentru blogul tau :) si avem si un clasament dupa stelutele de pe fiecare luna :lol:

* in profil aveti acum asociate si concursurile lunii castigate / retete video publicate / retetele saptamanii

:hug: :flower:

alina_i
Bucatar Sef

Mesajde alina_i » 21/02/2011 05:31

Bravo, bravo!!! Imi place !
Mult mai accesibil, si mai vesel (parca )

O intrebare de dilema: prin ce setari sa umblu ca sa imi apara evidentiate mesajele noi?
Mi-ar fi tare de ajutor :D

Asta e prima nelamurire :clipocit:
Deocamdata explorez :wink:
Raul este un bine prost inteles.

www.pasiunilealinei.blogspot.com

Înapoi la “Anunturi si propuneri”